Výnos 8,00 % p.a.

Výše ročního úroku

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 1.2.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Skupina Epic Group má dlouhodobou zkušenost s investicemi v růných oborech. Vždy se snaží rozvíjet a podporovat hodnoty a principy, na kterých stojí ekonomický úspěch. Jsou to iniciativa, kreativita, podnikatelský duch a globální pohled. Největší investicí jsou proto lidé, se kterými pracují. Cílem společnosti je dosahovat vysoké návratnosti investic, díky odpovědnému a rozhodnému přístupu k realizaci vybraných investičních projektů.

Záměrem společnosti Epic Group je uvedení automatické nástřikové kabiny celosvětově mezi obratníkem Raka a Kozoroha. Na vývoj této technologie společnost investovala z vlastních zdrojů přes 22 000 000 Kč.

Produkt SunPearls je nový obchodní projekt, který se zaměřuje na automatizovanou aplikaci opalovacích krémů a související krémů. SP je novým rušivým elementem na trhu v oblasti opalovacích krémů. Nabízí hotelům a jejich hostům naprosto jedinečný a revoluční výrobek. Lidé na dovolených se v budoucnu mohou vyhnout neoblíbené činnosti ručního nanášení opalovacích krémů a nahradit ji zábavným, rychlým a snadno dostupným zážitkem.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE20 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 25 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
DATUM SPLATNOSTI1. 2. 2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.2. 2019

Aktuality z projektu

Jak využijeme získané prostředky?

 • Produkce automatických nástřikových kabin

 • Instalace kabin v SAE a vybudování servisní struktury

 • Marketing a propagace produktu

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Předdomluvené hotely

  Předdomluvené umístění kabin ve světoznámých hotelech jako je např. Jumeirah Group

 • Příjmy v jednotkách miliónů EUR

  Z provozu nástřikových kabin očekáváme roční příjmy v jednotkách miliónů EUR

 • Uvedeme kabiny celosvětově

  Uvedeme kabiny celosvětově mezi obratníkem Kozoroha a Raka

 • Investice do nové technologie

  Telekomunikační sektor patří dlouhodobě mezi nejziskovější

O SUN PEARLS

Designová automatizovaná kabina Sun Pearls umožňuje nástřik optimálního množství vysoce kvalitního opalovacího krému po celém těle během pouhých 22 vteřin.

Otáčivá kabina je vybavena 48 rozprašovacími tryskami, které lze nastavit pro aplikaci opalovacího krému jak pro dospělou osobu, tak pro dítě. Je prokázáno, že většina lidí se natírá nedostatečným množstvím opalovacího přípravku a není tak dostatečně chráněna proti škodlivým vlivům slunečního záření. Díky pohodlné aplikaci krému v kabině Sun Pearls bude vaše pokožka optimálně chráněna i na místech, kam si běžně při natírání nedosáhnete.

KRÉMY NA OPALOVÁNÍ SUN PEARLS

Společnost investovala z vlastních zdrojů na vývoj opalovacích krémů přes 13 mil. Kč. Opalovací krémy Sun Pearls Poskytují dokonalou ochranu před škodlivým UVA a UVB zářením s SPF faktorem 20, 30 nebo 50. Jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně dětí a citlivou pokožku.

Efektivně chrání před UVA a UVB zářením. Krémy na opalování mají jedinečné složení, kdy UV filtry jsou zapouzdřeny v mikroskopických perlách. Díky těmto mikroskopickým perlám naše opalovací krémy zůstávají ze 75% efektivnější i po dvou hodinách na slunci, než ostatní opalovací krémy, které nemají filtry zapouzdřeny.

Opalovací krémy Sun Pearls take obsahují složení proti stárnutí, zvyšují elasticitu pokožky a zanechávají ji hydratovanou a jemnou.

Podrobné informace o krémech a přípravcích na opalování Sun Pearls naleznete zde.

PATENTY – SPOJENÉ STÁTY, RUSKO, AUSTRÁLIE, EVROPA

Vynálezce G. Hipperson je momentálně držitelem 4 patentů na nástřikovou technologii, jak je uvedeno níže. Existují další komerční překážky/obchodní tajemství, které zvyšují dostupnou ochranu z praktického hlediska.

SP bude držitelem nezrušitelné, výluční světové licence na veškeré technologie kabin s opalovacími krémy.

Vedení společnosti

Patrik Hořeňovský

Ředitel obchodního rozvoje společnosti

Spoluzakladatel společnosti EPIC Group a DH Capitals. Podnikatel, který aktivně vyhledává a finančně se podílí na projektech se skrytým investičním potenciálem. Díky tomu nachází obchodní příležitosti i tam, kde je ostatní přehlížejí, nebo je považují za nezajímavé. Působil v úzkém vedení společností Purum s.r.o., Purum Kraft holding a.s., SC Technology. Podílel se na mnohých projektech jak v ČR, tak i zejména v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu a Gruzii.

Detailní informace o emisi

EMITENTEpic Group, s.r.o.
NÁZEV EMISEDluhopis Sun Pearls 8/2021
CELKOVÝ OBJEM EMISE25 000 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,00 Kč
ÚROK
8,00 % p.a.
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
EMISNÍ KURZ20 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.7.2019
DATUM SPLATNOSTI1. 2. 2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.2.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Epic Group, s.r.o.

Skupina Epic Group má dlouhodobou zkušenost s investicemi v růných oborech. Vždy se snaží rozvíjet a podporovat hodnoty a principy, na kterých stojí ekonomický úspěch. Jsou to iniciativa, kreativita, podnikatelský duch a globální pohled. Největší investicí jsou proto lidé, se kterými pracují. Cílem společnosti je dosahovat vysoké návratnosti investic, díky odpovědnému a rozhodnému přístupu k realizaci vybraných investičních projektů.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů