Charakteristika společnosti XENYLLA

XENYLLA s.r.o. má dvě obchodní divize. Distribuce obalových materiálu primárně určených pro potravinový průmysl, společně s produkty pro domácnost, která je úspěšně orientována na import zboží z Asie výhradně velkoobchodům vyráběny na zakázku pod jejich obchodními jmény (tzv OEM produkce), činnosti velkoobchodu se firma věnuje od svého založení od r. 2006. Od roku 2015 firma nově rozšířila svou činnost o distribuci infračervených topných panelů zaměřenou primárně na koncové klienty.

Název společnostiXENYLLA s.r.o.
AdresaPod dvorem 468/4, Veleslavín, 162 00 Praha 6
27590909
WWWhttp://www.topne-infrapanely.cz/

Divize společnosti XENYLLA

Společnost XENYLLA byla založena v roce 2006 a má tak letité zkušenosti s podnikáním nejen na českém trhu.

Divize plastových výrobků a obalů pro domácnost

Divize se specializuje na výrobu a distribuci převážně následujících OEM produktů – sáčky, tašky, pytle na odpad, HDPE rukavice a LDPE zip lock sáčky.

Divize topných infrapanelů

Divize se specializuje na distribuci a prodej moderních, designových topných infrapanelů

Aktuálně nabízené dluhopisy XENYLLA

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis Infra topení 20207,00 % p.a. + bonusy31.5.202010 000,-KčDetailní informace
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním, inzertním a administrativním prostorem, který zpřístupňuje informace o dluhopisech široké veřejnosti a umožňuje uživatelům propojení mezi emitenty dluhopisů a investory a pomáhá emitentům při správě jejich emisí. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného smluvního vztahu mezi emitentem dluhopisu a investorem a nelze jej považovat za poskytovatele investičních služeb dle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů