Charakteristika společnosti

Společnost Angel Cars s.r.o. provozuje autopůjčovnu s krátkodobým i dlouhodobým pronájmem osobních i užitkových automobilů. Mezi zákazníky společnosti patří studenti, rodiny, podnikatelé, malé a střední firmy, prostě každý, kdo potřebuje z nějakého důvodu pronájem automobilu. Dlouhodobě řeší větší zájem než mohou uspokojit. Do autoparku nakupují jen zánovní, kvalitní a prověřené vozy za velkoobchodní ceny, o které je na trhu velký zájem. Díky výhodnému nákupu, kvalitnímu a pravidelnému servisu je společnost schopna vozy flexibilně prodat po dvou letech užívání za skvělé ceny a tím udržovat autopark ve výborné kondici. Díky rostoucí poptávce plánují otevřít další pobočky v krajských městech po celé ČR.

Spojením podnikatelských nápadů, profesionálního přístupu a letitých zkušeností, posunuje Angel Cars laťku kvality a servisu v tomto oboru na vyšší úroveň. Díky  přátelskému přístupu a snaze vyjít klientům vstříc, má od klientů skvělá hodnocení na sociálních sítích, jako je Facebook, Google, atd.. Společnost získala ocenění od mapy.cz, jako jedna z nejlépe hodnocených autopůjčoven v Olomouci. Tento přístup společnosti přináší stabilně nové zákazníky, jejichž poptávku chce pokrýt díky přílivu nového kapitálu.
Název společnostiAngel Cars s.r.o.
AdresaFischerova 763/9, Nové Sady, 779 00 Olomouc
06479651
WWWwww.angelcars.cz

Některé z nabízených vozů

Auta jsou a určitě i dlouhodobě budou neoddělitelnou součástí dnešní civilizace. Podnikání v tomto oboru má rostoucí tendenci. Cestování osobním vozem je dnes běžná věc. Poptávka po krátkodobém i dlouhodobém pronájmu automobilů díky sdílené ekonomice stále stoupá. Spousta malých firem i běžných klientů si uvědomuje, že je zbytečné investovat do některých věcí peníze, které si mohou zapůjčit. Krásným příkladem je krátkodobé zapůjčení dodávky na stěhování nebo dlouhodobý pronájem např. 3 měsíce v letní sezóně např.u vodáckého klubu. Někdy to může být přechodné období u živnostníka, než dosáhne na úvěr na nákup vlastního vozu. V Angel Cars vnímáme každého klienta individuálně, proto jsme schopni koupit i vůz na míru, dle požadavků zákazníka.

Dluhopisy společnosti Angel Cars s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Angel Cars 11/2511,00 % p.a.31.7.202510 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů