Charakteristika společnosti

Společnost BART´S s.r.o. v ČR vyvíjí, vyrábí a distribuuje vlastní inovativní výrobky pro děti. Například první produkty pod značkou BART´S POTTY TABS úspěšně učí děti na nočník po celém světě (ČR, SK, AUS, NZ, FR, SAE a SA). Společnost nyní připravuje vstup nových produktů na trh pod svou další vlastní značkou kii-baa® organic. Na podzim 2022 tak bude pod značkou kii-baa® organic uvedeno na trh celkem 7 produktů zaměřených na podporu přirozené obranyschopnosti dětské pokožky, jejichž vývoj probíhá již od roku 2020.

Díky předem domluvené exkluzivní spolupráci, budou od října 2022 tyto produkty značky kii-baa® organic dostupné nejen na všech pobočkách drogérie dm v ČR, ale také přes současné distribuční kanály i v dalších zemích. Na základě poměrné dlouhé výrobní době potřebuje společnost na počátku naskladnit větší množství produktů a tím bude také zajištěna vyžadovaná efektivita dodávek. Za společností stojí manželé Součkovi s jejich týmem. „Produkty pod značkou kii-baa® organic jsme začali vyvíjet v roce 2020 na základě nedostupnosti velmi jemné přírodní kosmeticky s ohledem na dětský mikrobiom pokožky“ říkají manželé Součkovi. Značku kii-baa má společnost chráněnou ve všech státech EU a u všech produktů probíhá certifikace přírodní kosmetiky.

Název společnostiBART’S s.r.o.
AdresaKobylí č.p. 844, 691 10 Kobylí
05782937
DIČCZ05782937
WWW www.bartscompany.com

Úspěchy společnosti

jedním z největších úspěchů společnosti je bezpochyby vybudovaná distribuční síť v různých státech, kterou využívá při distribuci produktů značek kii-baa® organic a BART´S® POTTY TABS. Ty naleznete například zde:

  • V česku

    • kii-baa® organic bude exkluzivně na všech pobočkách drogérie dm + na vlastním eshopu
    • po exkluzivitě v dm je zájem o produkty i v lékárnách a ecommerce
  • v Dalších zemích

    • v dalších zemích, jako je Francie, Austrálie, Nový Zéland a v zemích Blízkého východu

Dluhopisy společnosti BART’S s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
kii-baa® 10,5/202510,50 % p.a.31.5.202510 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů