Charakteristika společnosti

Emitentem je společnost Bortero SE, která se téměř 10 let pohybuje v oboru investic. Soustřeďuje se na zhodnocení kapitálu v konzervativnějších sektorech s fundamentální hodnotou. Společně s partnery společnosti působí zejména v oblastech realit, developmentu a realizace investičních projektů.

Název společnostiBortero, SE
AdresaDělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7
29152097
Základní kapitál23 080 758,- Kč
WWW www.bortero.cz

PROJEKT PARK BOHEMINIUM PRAHA

V Parku Boheminium Praha si po vybudování během chvilky projdete až 60 nejznámějších českých památek. Na jednom místě spatříte hrad Karlštejn, televizní vysílač Ještěd, rozhlednu Krásno, zámek Červená Lhota, Lednický minaret nebo Muzeum železnice Lužná.

INVESTIČNÍ VÝSTAVBY V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE

Mezinárodní společnost TOP ECONOMY Holding začíná budovat v oblasti poloostrova Samana v Dominikánské republice TOP resort. Projekt počítá s výstavbou 5 budov: 14 apartmánů pro rekreaci a 2 bungalovy pro kanceláře. Dokonalé zázemí a relaxaci zajistí restaurace, bar a bazén s výřivkou.

Dluhopisy společnosti Bortero, SE

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Bortero 10,510,50 % p.a.1.5.202650 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů