Charakteristika společnosti

Společnost CARS 4×4 s.r.o. se již přes 20 let zabývá prodejem, servisem a pronájmem vozidel a motocyklů, především těch s pohonem 4×4. Má vybudovaný kmen zákazníků, kterým pravidelně dodává služby po celé České republice. Za tak dlouhou dobu si vytvořili skvělé kontakty u prodejců vozidel všech značek a díky velkým odběrům aut má nastavené velmi zajímavé velkoodběratelské slevy, díky kterým se jí v prodeji daří.

Společnost nejvíce prodáváme koncern VW, Škoda, Seat a Audi. V prémiové značce pak BMW a Mercedes. Specializuje se na vozidla s pohonem 4×4. Spravuje fleetové parky firem a zajišťuje pro ně kompletní servis. Nabízí veškeré služby spojené s financováním a pojištěním prodávaných vozidel.

Název společnostiCARS 4×4 s.r.o.
AdresaHradiště 97/4, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem
28697707
DIČCZ28697707
Základní kapitál200 000,- Kč
WWWwww.cars4x4.cz

Vedení společnosti

Miloslav Navrátil

Majitel  společnosti

Jeho obchodní umění je obdivuhodné a právě díky němu se společnosti tak daří. Zakládá si na férovém jednání, vzájemné spolupráci a snaží se vždy vyjít vstříc všem požadavkům a přáním zákazníků. Je to hlavní motor společnosti.

Ve volném čase se věnuje zejména rodině. Jeho koníčkem je práce a řízení vozu, takže v něm tráví při cestování napříč evropskými státy hodně času.

Některé z aktivit společnosti

  • Vybudování poboček UNIQA pojišťovny

    na základě spolupráce s UNIQA pojišťovnou v oblasti pojištění automobilů a roustoucí zájem ze strany zákazníků společnost otevřela pobočku s výhradním zastoupením UNIQA pojišťovny v Ústí nad Labem a vybudovala tým 10 lidí. V UNIQA pojišťovně se řadí mezi TOP generální agentury a za necelé 4 roky se jí podařilo vytvořit kmen zákazníků v hodnotě 25 milionů Kč. V letošním roce bude otevírat další pobočky v Ústecké kraji, přijímat nové kolegy a rozšiřovat náš stávající kmen klientů.

  • Prodej ojetých automobilů

    Společnost se na úplném začátku zabývala především prodejem ojetých automobilů. Díky perfektním vztahům s prodejci nových vozidel se jí podařilo od roku 2015 obchodovat se zánovními vozy a tím si výrazně zvýšilo portfolio zákazníků.

  • Půjčovna a pronájem vozidel a motocyklů v Ústeckém kraji

Dluhopisy společnosti CARS 4×4 s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Autopůjčovna 8,68,60 % p.a.31.8.202225 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů