Charakteristika společnosti

Skupina Dalphen se již od svých počátků věnuje oblasti bydlení ve všech směrech, se specializací na komplexní řešení bytových potřeb klientů. Divize Investment se v současné době věnuje nákupu pozemků, jejich přípravěstavbě rezidenčních developerských projektů.

V rámci týmu má fungující stavební divizi, vlastní projekční kancelář a zároveň nabízí služby pro kompletní vyřízení stavebního povolení. Již řadu let se také v rámci skupiny věnují realitám a poskytují zázemí profesionálním realitním makléřům. Navíc zajišťují pro své klienty výhodné financování a poradenství skrze hypoteční specialisty a vlastní hypoteční kancelář.

Skupina v současnosti vlastní pozemky v hodnotě 50 mil., v průběhu roku budou v majetku společnosti nemovitosti v hodnotě až 100 mil.

Název společnostiDalphen Investment s.r.o.
AdresaRybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
09213112
DIČCZ09213112
Základní kapitál100 000,- Kč
WWWwww.dalphen.cz

Vedení společnosti

Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Jednatel a ředitel divize development
  • 12 let jako ředitel stavebních firem
  • 15 let jako realitní makléř, investor a ředitel realitní kanceláře
Patrik Svoboda

Patrik Svoboda

Ředitel divize financí, realit a obchodu
  • 10 let jako hypoteční makléř / specialista
  • 8 let jako výkonný ředitel hypotečně poradenské společnosti, zabývající se zprostředkováním úvěrových produktů, pojištění a investic, řízení týmu až 30 spolupracovníků.
  • 5 let jako ředitel realitní kanceláře, zajišťující prodej či pronájem nemovitostí, poskytování komplexního servisu pro klienty i pro realitní makléře a realizace developerských projektů
Martin Svoboda

Martin Svoboda

Obchodní manažer
  • 2 roky zkušeností na manažerské pozici, zodpovědný za řízení týmu a chod pobočky
  • 4 roky jako obchodní manažer pro rodinné domy, se zodpovědností za komunikaci s klienty a projektové řízení zakázek
  • 1 rok jako jednatel stavební firmy

Dluhopisy společnosti Dalphen Investment s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dalphen 8,0/268,00 % p.a.30.11.202650 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů