Charakteristika společnosti

Emitentem je společnost Detalon Realty 1, s.r.o., která úzce spolupracuje se sesterskou společností Detalon, s.r.o., která se už téměř 30 let zabývá dodávkamišpičkových stavebních prvků a systémů a stavební chemie pro obklady, dlažbu a podlahy. Jako první uvedla na český trh produkty světového inovátora německé firmy Schlüter-Systems KG a je na něm jejím největším dodavatelem. Jejími dlouholetými odběrateli jsou renomované společnosti jako např. developeři Ekospol a Central Group, stavební společnosti Metrostav a Strabag nebo řetězce stavebního materiálu Siko koupelny, Stavmat, Pro-doma a mnohé další.

Název společnostiDetalon Realty 1, s.r.o.
AdresaMalešická 2910/22d, 130 00 Praha 3 – Žižkov
14432277
DIČCZ14432277
Základní kapitál200 000,- Kč
WWW www.detalon-realty-1.cz

Některé z realizovaných projektů

Společnost Detalon Realty 1, s.r.o. je součástí skupiny Detalon a je nástupnickou společností Via Net Real, s.r.o., jež sama či její majitel realizovali úspěšně už tři velmi ziskové projekty výstavby a rekonstrukce nemovitostí pro rezidenční bydlení a další projekt obnovy domu zničeného tornádem teď aktuálně provádí. Sesterská společnost Detalon, s.r.o., s níže je úzce spojena, má výborné obchodní zkušenosti a bude jí dodávat vysoce kvalitní materiály.

  • VÝSTAVBA TŘÍPODLAŽNÍ VILY V PRAŽSKÝCH NEBUŠICÍCH

    Vlastní developerský projekt koupě pozemku za 5,5 mil. Kč, stavební a finanční náklady cca 12 mil. Kč, prodej i bez realitní společnosti za 22,5 mil. Kč; zisk 5,0 mil. Kč; návratnost vloženého kapitálu cca 90,9 % za 1 a půl roku.

  • POŘÍZENÍ, SPRÁVA A ZHODNOCENÍ VILY V PRAŽSKÉM SUCHDOLE

    Projekt koupě nové nemovitosti za 11 mil. Kč, v něm rezidenční bydlení po dobu dvou let, pak prodej se zhodnocením v čase za 18,5 mil. Kč; návratnost vloženého kapitálu cca 68,2 % za 2 roky.

  • MODERNIZACE VELKÉHO BYTU V PRAŽSKÝCH LETŇANECH

    Projekt koupě projektu za cca 5,5 mil. Kč + náklady na moderní zařizovací předměty a finanční náklady cca 1,9 mil. Kč, poté prodej i bez realitní společnosti za 9,4 mil. Kč po třech letech; návratnost vloženého kapitálu cca 27,0 % za 3 roky.

Dluhopisy společnosti Detalon Realty 1, s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
DETALON Rekonstrukce 9,4/20249,40 % p.a.31.12.202410 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů