Úrok 7,50 % p.a.

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace

Společnost AIDEM & Vyšší odborná škola televizní Brno a.s. byla založena, 1. srpna 2006 a od tohoto okamžiku provozuje televizní stanici B-TV. Od června 2018 má společnost nové vedení s jasnou vizí jak bude pozemní vysílací kanál B-TV vypadat v blízké budoucnosti a co by měl divákům kanál B-TV nově přinášet. V současnosti B-TV přešla jako jedna z prvních televizních kanálů na nové moderní vysílání DVB-T2, které zaručuje mnohem vyšší kvalitu vysílání a širší pokrytí pozemním digitálním vysíláním. Dále B-TV vysílá kabelově prostřednictvím sítí O2 a NETBOX zasahující celou Českou Republiku a dále B-TV intenzivně připravuje možné šíření přes T-mobile a satelit. Vybrané prostředky z dluhopisů tak společnost využije na rozšíření technického zázemí, díky kterému bude schopna divákům nabídnout řadu nových zajímavých pořadů.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 25 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
7,50% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 15. 6. 2018

Jak využijeme získané prostředky?

  • Vybudování nového nahrávacího studia

  • Pokrytí nákladů spojených s výrobou plánovaných pořadů a reklamních spotů

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

  • S rostoucím počtem pořadů roste i nový reklamní prostor

  • Díky novému obsahu rožšíříme základnu diváků

O televizi B-TV

Vybrané realizované projekty

Detailní informace o emisi

EMITENTAIDEM & Vyšší odborná škola televizní Brno a.s.
NÁZEV EMISEDluhopis AIDEM 7,5%
CELKOVÝ OBJEM EMISE25 000 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
7,50 % p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2021
DATUM SPLATNOSTI31.12.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 15.6.2018
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti AIDEM & Vyšší odborná škola televizní Brno a.s.

Společnost AIDEM & Vyšší odborná škola televizní Brno a.s. byla založena, 1. srpna 2006 a od tohoto okamžiku provozuje televizní stanici B-TV. Od června 2018 má společnost nové vedení. Předsedou představenstva a generální ředitelkou je nově Ing. Ivana Greifenthalová, která vstoupila do společnosti s jasnou vizí jak bude pozemní vysílací kanál B-TV vypadat v blízké budoucnosti a co by měl divákům kanál B-TV nově přinášet,  přes oblast vzdělávání až po možnost vlastního rozvoje či podnikání, včetně cestování a velmi důležitého smíchu. V současnosti B-TV přešla jako jedna z prvních televizních kanálů na nové moderní vysílání DVB-T2, které zaručuje mnohem vyšší kvalitu vysílání a širší pokrytí s možným dosahem až pro cca 1.180.000 obyvatel pozemním digitálním vysíláním. Dále B-TV vysílá kabelově prostřednictvím sítí O2 a NETBOX zasahující celou Českou Republiku a dále B-TV intenzivně připravuje možné šíření přes T-mobile a satelit.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů