Výnos 8,90 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 1.6.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Emitentem dluhopisů je společnost SERIES INVEST s.r.o. provozující celosvětovou značku AMAZING JEWELRY v ČR a na Slovensku.

AMAZING JEWELRY je Dánská CELOSVĚTOVÁ šperkařská společnost, kterou založil Jesper Nielsen bývalý spoluzakladatel společnosti PANDORA Central Western Europe, součást skupiny Pandora. Jedná se o revoluci ve světě šperků a jeho prodeje. Nabídka světového designu za dostupné ceny pro všechny.

Nový revoluční koncept prodeje, zahrnující moderní přístup, kreativní doplňky, tematické akce, vše pro mladě, stylově a moderně smýšlející lidi. Cenově dostupné stříbrné a zlaté šperky ruční Dánské výroby a kvality za bezkonkurenční cenu od 250Kč.  V této cenové hladině, co se týče do výběru sortimentu nemáme konkurenci. Značka je podpořena celou řadou známých Influencerů, která se nadále rozrůstá.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 15 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,90% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI1.6.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.6.2019

Aktuality z projektu

Jak využijeme získané prostředky?

  • Zajištění a zvýšení skladových zásob

  • OTEVŘENÍ NOVÝCH PRODEJEN A EXPANZE DO ZAHRANIČÍ

    V současnosti společnost jedná o dalších lukrativních prostorech v rámci ČŘ a plánuje expanzi na Slovensko.

  • Tvorba nového e-shopu

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

  • Široká základna cílových zákazníků

    Zákazníkem AMAZING JEWELRY  je každý, kdo hledá kvalitní šperk světového designu za dostupné ceny.

  • Zvyšující se zájem o cenově dostupné kvalitní šperky

  • Zajištění zásobami zboží a majetkem společnosti

Prodejny AMAZING ve světě

Ukázka šperků AMAZING

Společnost založil Jesper Nielsen, bývalý spoluzakladatel společnosti PANDORA Central Western Europe, součást skupiny Pandora. Jedná se o revoluci ve světě šperků a jeho prodeje. Nabídka světového designu za dostupné ceny pro všechny.

Detailní informace o emisi

EMITENTSERIES INVEST s.r.o.
NÁZEV EMISEAMAZING 8,9 / 2021
CELKOVÝ OBJEM EMISE15 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
8,90% p.a.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ01.06.2021
DATUM SPLATNOSTI01.06.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na jméno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUNepovolena
STAV EMISEúpis zahájen 1.6.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti SERIES INVEST s.r.o.

AMAZING JEWELRY je Dánská celosvětová šperkařská společnost, kterou založil Jesper Nielsen, bývalý spoluzakladatel společnosti PANDORA Central Western Europe, součást skupiny Pandora. Jedná se o revoluci ve světě šperků a jeho prodeje. Nabídka světového designu za dostupné ceny pro všechny.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů