Úrok 7,00 % p.a. + bonusy

Výše ročního úroku

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.3.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Společnost BGC Travel s.r.o. byla založena jako cestovní agentura, která se specializuje na prodej zájezdů do nejlepších prázdninových destinací. BGC Travel zakoupila již několik vlastních apartmánů a nyní přes svoji dceřinou společnost Apartment Investments a.s. investuje do dalších. Jako první oblast pro větší investici společnost zvolila Bulharsko, ve kterém spolupracuje s tamním renomovaným developerem. Apartmány jsou následně pronajímány klientům BGC Travel.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 24 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
7,00% p.a. + jednorázový bonus 1% z investované částky při investici nad 250 000 Kč a vyšší + slevy na pobyty!

(Až 7,33 p.a.)

VÝPLATA ÚROKUkvartálně
DATUM SPLATNOSTI31.3.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.4.2018

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup 18 apartmánů v novém luxusním resortu Romance Paris ve městě Sveti Vlas

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Díky svým zkušenostem z provozu cestovní agentury je zajištěn pronájem apartmánů jak v sezóně tak mimo sezónu

 • Mimo sezónu je možno apartmány využít pro wellness, firemní team-building, apod.

 • Zakoupené apartmány budou v majetku dceřiné společnosti. Cena nemovitostí v Bulharsku ročně roste o 10-15%.

Držitelé dluhopisů získávají výraznou slevu na pobyty v apartmánech

(také v apartmánech partnerů společnosti na Kanárských ostrovech)

Sleva 20%

Pro investice nad 300 000,-Kč

Sleva 30%

Pro investice nad 500 000,-Kč

Sleva 50%

Pro investice nad 1 000 000,-Kč

Proč apartmány v Bulharsku?

 • Obrovský rozmach cestovního ruchu

  Bulharsko je zemí, která zažívá obrovský ekonomický rozvoj v oblasti cestovního ruchu. V současnosti připomíná východoslovanskou verzi Dubaje. Po celém pobřeží Bulharska se staví nové a lepší hotelové resorty. Turisté zde najdou malebné pláže, starobylé památky a v zimě si mohou ve zdejších horských střediscích zalyžovat.

 • Bulharsko je součástí EU

  Bulharsko je členem EU a nyní čeká na přijetí do Schengenského prostoru a na zavedení eura.

 • Příznivé ceny

  Ceny za ubytování, jídlo a služby jsou stále velmi příznivé. Dovolenou si zde může dovolit téměř každý. Let z ČR trvá něco málo přes hodinu a půl.

 • Obrovský turistický potenciál

  Bulharsko je oblíbená turistická destinace pro turisty z Ruska, Ukrajiny, Polska, Česka, Slovenska, Moldavska, Turecka, Estonska, Lotyšska, Litvy, Rumunska, Běloruska, Řecka a Německa. Oblíbené začíná být i v Rakousku a v Nizozemí. Turistický potenciál pro Bulharsko je tedy téměř 500 000 000 lidí.

Detailní informace o emisi

EMITENTBGC Travel s.r.o.
NÁZEV EMISEApartmány Bulharsko 7,0/36
CELKOVÝ OBJEM EMISE24 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
7,00% p.a. + jednorázový bonus 1% z investované částky při investici nad 250 000 Kč a vyšší + slevy na pobyty!

(Až 7,33 p.a.)

VÝPLATA ÚROKUkvartálně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.9.2018
DATUM SPLATNOSTI31.3.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na jméno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.4.2018
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

Výhodou investice do našich dluhopisů je nulový vstupní poplatek a jednoduchý proces nákupu. Spočítejte si, jaké výnosy budete pravidelně získávat. Navíc získáte výše zmíněné jednorázové bonusy.

O společnosti BGC Travel

Společnost BGC Travel s.r.o. byla založena jako cestovní agentura, která se specializuje na prodej zájezdů do nejlepších prázdninových destinací a klientům nabízí nadstandartní servis. V současné době se zaměřuje na Kanárské ostrovy, Bulharsko, Spojené Arabské Emiráty a Maledivy. V blízké budoucnosti rozšíří působnost na Řecko, Kapverdy a Karibik. V Karibiku se bude specializovat na plavby na zaoceánských lodích. BGC Travel s.r.o. vlastní a přes spoji dceřinou společnost Apartment Investments a.s., nakupuje další apartmány, které jsou k dispozici klientům společnosti BGC Travel právě v takovýchto místech. Jako první oblast pro větší investici bylo zvoleno Bulharsko.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů