Úrok 8,40 % p.a.

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 15.8.2020

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Přidaná voda, nekvalitní maso, zklamaný zákazník – současnost na českém trhu s mořskými rybami a hovězím je neuspokojivá. BonFood s.r.o. je rodinná firma, která ji mění k lepšímu.  Na trhu je 25 let, v roce 2013 otevřela e-shop s rozvozem objednávek do domácností po celé ČR vlastní dopravou. Jejím zákazníkem je každý, kdo se chce stravovat zdravě, chutně a kvalitně – hovězí dodává z vlastního chovu (pastevní způsob), část steaků dováží z Irska. Ryby a plody moře nejvyšší kvality nakupuje přímo u rybářů.

Podporou BonFood s.r.o. investujete do trhu se zdravými potravinami, který má velký potenciál – stále více zákazníků dává přednost kvalitě potravin před nízkou cenou. Nejlepším ukazatelem  jsou prodeje – každý rok roste BonFood o 100 %,  91 % zákazníků se po prvním nákupu pravidelně vrací. Tady jsou některá jejich hodnocení.

Limituje je jediné – potřeba  větších  objemů finančních prostředků na nákupy suroviny přímo od rybářů. Vzhledem k povaze zboží (hluboce zamražené mořské ryby přímo od rybářů) musí nakupovat přímo od rybářů po kontejnerech. Ty jsou vždy cca 6 týdnů na cestě, a BonFood má celou tuto dobu prostředky k nákupu vázané a nemůže je využít jinak. Emise dluhopisů tak pomůže vytvořit rezervu pro nákup zboží ve větších objemech.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE20 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 5 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,40% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI15.8.2020
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUPovolena – omezena
STAV EMISEÚpis zahájen 16.8.2018

Jak využijeme získané prostředky?

 • Na financování nákupu ryb a plodů moře přímo od rybářů a bez zprostředkovatelů

  Přímé kontrakty jsou jediná cesta k udržení prémiové kvality a slušné ceny

 • K zefektivnění dodávek

  Vzhledem ke vzdálenostem musíme nakupovat po celých kontejnerech.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Nenakupujeme na volném trhu

  Jen od prověřených rybářů a vždy v nejvyšší kvalitě

 • Nabízíme výjimečný produkt prémiové kvality a dlouhou dobu záruky

  Není problém prodat ho kdekoli v EU, nejsme závislí na českém trhu

 • Máme 25 let praxe, kontakty a renomé

  Umíme se vyhnout problematickým kontraktům

 • Každý rok rosteme o 100 %

  Jen na e-shopu máme na 20 tisíc pravidelných zákazníků

Jak je zajištěna kvalita výrobků Bonfood

Společnost Bonfood velmi dbá na kvalitu svých výrobků. Zajišťuje ji díky:

 • dodávkám ryb a mořských plodů přímo od rybářů
 • vlastní výrobě
 • dovozu výrobků zákazníkům vlastní dopravou

Všechny výrobky můžete zakoupit na eshopu společnosti BonFood.

Detailní informace o emisi

EMITENTBonFood s.r.o.
NÁZEV EMISEBonFood 8,4/2020
CELKOVÝ OBJEM EMISE5 000 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,00 Kč
ÚROK
8,40 % p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ20 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2018
DATUM SPLATNOSTI15.8.2020
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUPovoleno – omezeno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena – omezena
STAV EMISEÚpis zahájen 16.8.2018
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti BonFood

BonFood je rodinná firma s pětadvacetiletými zkušenostmi zabývající se zpracováním ryb. Společnost ročně zpracuje více než 1000 tun mořských ryb. Od roku 2013 úspěšně provozuje eshop se svými produkty. Od té doby získává nezávislé hodnocení zákazníků Heureka a díky více než 2000 ověřeným recenzím obdržela zlatý odznak “Ověřeno zákazníky”

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním, inzertním a administrativním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech široké veřejnosti a umožňuje uživatelům platformy kontakt s emitenty a částečně pomáhá emitentům při správě jejich emisí. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů. Při provozování platformy nám pomáhají soubory cookie. Používáním platformy vyjadřujete souhlas.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů