Výnos 9,00 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.1.2022

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Aktuální obrat společnosti je 30 mil CZK. Z 90% je tvořen prodejem zboží značky HECHT, pro kterou je největším autorizovaným partnerem. Cílem je otevřít novou prodejnu ve středočeském kraji a vybudovat k ní servisní zázemí. Poptávka po kvalitním servisu v posledních letech výrazně roste a servis společnosti, který má nyní zázemí v Libiši u Neratovic je výrazně za hranou svých kapacit. Společnost se také chystá na výrazné rozšíření sortimentu v segmentu HOBBY/DŮM/ZAHRADA a to jak na prodejnách, tak na internetu.

Aktuální poměr obrátkovosti je takový, že celý sklad za rok se vyprodá/nakoupí 7x – 10x s průměrnou marží ve výši 20 – 25%. V případě, že se díky emisi dluhopisů stav skladových zásob navýší o 10 mil na celkových 13 mil CZK a podaří se udržet stejnou obrátkovost při marži okolo 20% – 25%, roční obrat se navýší cca na 100 mil CZK.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 10 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
9,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.1.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.2.2019

Aktuality z projektu

Jak využijeme získané prostředky?

 • Otevření nové prodejny ve Středočeském kraji

  Otevření prodejny o ploše více jak 400m2. Prodejna bude zároveň sloužit jako servisní zázemí a nové výdejní místo internetového obchodu

 • Výrazné rozšíření sortimentu

  Vše ze segmentu HOBBY/DŮM/ZAHRADA nakoupíte u Jarabáka za stejné ceny v kamenných prodejnách i na internetu

 • Rozšíření skladových zásob

  Pro rychlejší a flexibilnější řešení objednávek v nadcházející sezóně

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Vysoká likvidita

  V případě výprodeje lze skladovou zásobu velmi rychle přeměnit na hotovost

 • Zvýšení obratu na 100 mil. Kč

  Se zvýšením obratu se současně výrazně zvýší zisk

 • Oslovení většího publika zákazníků

  Díky nové prodejně v atraktivní oblasti a širšímu portfoliu produktů budeme schopni oslovit více zákazníků

Detailní informace o emisi

EMITENTJarabák s.r.o.
NÁZEV EMISEJarabák 9/2022
CELKOVÝ OBJEM EMISE10 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
9,00% p.a.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2019
DATUM SPLATNOSTI31.1.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEúpis zahájen 1.2.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Jarabák s.r.o.

Společnost Jarabák s.r.o. se již od roku 2013 zabývá prodejem a servisem zahradní techniky, dílenského nářadí a příslušenství. V roce 2014 tržby přesáhly hranici 7 mil Kč a dostaly se postupně až k současným 30 mil Kč. V současné době společnost zaměstnává 10 lidí a provozuje 2 kamenné prodejny a internetový obchod www.jarabak.cz.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů