Výnos 8,20 % p.a.

Výše ročního úroku

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.4.2022

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost P&F Company s.r.o. zahájila působnost v roce 2016 a přetrvává dodnes v automobilovém průmyslu, kde je schopna zajistit prostřednictvím vlastního personálu, CRM sytému, celkovou logistiku, GPS monitoring, správu a údržbu vozového parku. Specializuje se na prezentace nových automobilů a jejich následnou péči v udržení čistoty a plné provozuschopnosti, jak v tuzemsku, tak i zahraničí.

Druhotnou frakcí a čerstvě vznikající, je frakce výrobků. Do této frakce se promítá jejíž schopnost a plná profesionalita v koncovém prodeji. Kde pracuje s prodejem výrobků značek Brunox, Menzerna a RB Industrie.

Společnost se může pochlubit každoročním růstem v obratu i zisku. Má obchodní zastoupení kvalitních značek, které působí na trhu již od roku 1999. Získané prostředky společnosti umožní vytvoření druhé pobočky v ČR, jedné pobočky v SK a přípravu pobočky v USA.

Společnost PFC chce vydat emise dluhopisů z důvodů akvizice již dříve budované společnosti v Automotive se zastoupením veškerých obchodních značek. 

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 14,7 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,20% p.a.
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
DATUM SPLATNOSTI30.4.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2019

Aktuality z projektu

Jak využijeme získané prostředky?

 • Akvizice Automotive společnosti

  Prostředky budou využity zejména na akvizici společnosti se všemi obchodními značkami, které působí na českém i slovenském trhu

 • Vybudování a příprava nových poboček

  Prostředky budou z části sloužit k vybudování a přípravě nových poboček v ČR, SK a USA

 • Rozšíření o nové výhradní zastoupení nových značek

  Rozšíření o nové výhradní zastoupení nových značek s následnou podporu na všech dostupných trzích

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Efektivní nárůst obratu v řádu desítek procent

  Po celkovém průběhu akvizice je společnost generovat ve všech značkách celkem efektivní nárůst v řádu desítek procent. Konkrétně v roce 2019 o 82 % a v následujícím roce o dalších 91%. Čili celkový obrat se v roce 2019 posune k hranici 11,2 mil. CZK a v následujícím roce by měl atakovat hranici 21,3 mil. CZK.

 • Jednatel za emisi ručí osobně svým majetkem

  Ručitelské prohlášení ke stažení zde

Realizované projekty/zkušenosti

Společnost má zkušenosti s budováním značek Brunox, Menzerna a RB Industrie na českém i slovenském trhu, o něž pečuje již řadu let. Značkám se věnují v plném zastoupení již od roku 2014. Ještě jako FOP.

Výrobky je možné nalézt ve všech zajímavých odvětvích. Od výroby zbraní až po výrobu automobilů či údržbu a servis kol. Mezi prémiové zákazníky patří například  Armáda české republiky, PolicieŠkoda Auto, Alza, Servind, Česká zbrojovka, KCK Cyklosport- mode, MT Biker, RWO team  a mnoho dalších desítek zákazníků v ČR i SK. Jedná se totiž o zavedený import a distribuci, která čítá přes 200 zákazníků.

Z hlediska služeb má za sebou několik realizovaných akcí pro největšího tuzemského výrobce automobilů.

Katalogy ke stažení:

Certifikace

Společnost se specilizuje na prezentace nových automobilů a jejich následnou péči v udržení čistoty a plné provozuschopnosti, jak v tuzemsku, tak i zahraničí.  Společnost PFC od svého vzniku prošla také svým vývojem a díky získáni certifikace ISO 9001:2015 a ČSN EN ISO 14001:2016 začátkem roku 2019, potvrzuje svoji kvalitu a úroveň nastavených služeb. Neustále tak pracuje na všech aspektech spolupráce s vidinou zlepšení.

Klíčové osoby týmu

František Provodovský

Majitel a CEO společnosti

František se pohybuje na manažerských v automobilovém průmyslu, ve kterém se našel a působí posledních 6,5 let. Před 3 lety se rozhodl navíc k pozici obchodního ředitele ve společnosti RB, založit vlastní společnost, která působí zejména v oblasti služeb. Ve společnosti RB je od prvopočátku a tuto společnost na trhu v podstatě spoluzaložil a zprovoznil. Začal pracovat na rozvinutí značky Brunox a postupně přidával další značky, se kterými pracuje na tuzemském a slovenském trhu. Po necelých 5 letech by se rád posunul a s nynějším majitelem se dohodl na odkoupení všech značek, převzetí veškerého importu a distribuce.

Jelikož se pohybuje v tomto segmentu trhu, ví, že má další možnosti, jak zvýšit naši působnost na trhu, rozvinout etablované značky a hlavně i nadále rozšiřovat působnost společnosti díky novým zastoupením, které připravujeme.

Ing. Miroslav Matis

Provozní ředitel společnosti

Miroslav je vystudovaný logistik a bývalý armádní příslušník, ovšem posledních 6 let působí také v automobilovém průmyslu služeb.  Má ve všech oblastech obrovskou disciplínu a spolehlivý přístup. Věnuje se zejména přípravě projektů a jejich následnému vyhodnocení. Ve své svěřené oblasti spravuje běžný chod společnost, připravuje nábor nových kolegů, následující agendy a veškeré potřebné záležitosti, které firma potřebuje.

Detailní informace o emisi

EMITENTP&F Company s.r.o.
NÁZEV EMISEPFC akvizice obchodních značek
CELKOVÝ OBJEM EMISE14 700 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
8,20 % p.a.
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2020
DATUM SPLATNOSTI30.4.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti P&F Company s.r.o.

Společnost P&F Company s.r.o. má dvě frakce zaměření své působnosti.

Prvotní frakcí je nabídka služeb zejména v oblasti personálního zajištění různých eventových akcí. Má databázi personálu čítající přes 300 kontaktů, se kterými pracují dle dohody na přípravě a zajištění chodů různých prezentačních formátů akcí. Působnost společnosti začala v roce 2016 a přetrvává dodnes v automobilovém průmyslu. Společnost je schopna zajistit prostřednictvím personálu, CRM sytému, celkovou logistiku, GPS monitoring, správu a údržbu vozového parku. Specializuje se na prezentace nových automobilů a jejich následnou péči v udržení čistoty a plné provozuschopnosti, jak v tuzemsku, tak i zahraničí. Společnost od svého vzniku prošla také svým vývojem a díky získáni certifikace ISO 9001:2015 a ČSN EN ISO 14001:2016 začátkem roku 2019, potvrzuje svoji kvalitu a úroveň nastavených služeb.

Druhotnou frakcí a čerstvě vznikající, je frakce výrobků. Do této frakce se promítá její schopnost a plná profesionalita v koncovém prodeji. Kde pracuje s prodejem výrobků značek Brunox, Menzerna a RB Industrie.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním, inzertním a administrativním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech široké veřejnosti a umožňuje uživatelům platformy kontakt s emitenty a částečně pomáhá emitentům při správě jejich emisí. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů