Výnos 14,50 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12. 2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost Quick Stop Car s.r.o. je výhradním vlastníkem a pronajímatelem servisních jednotek vyrobených jako modulární sestava kontejnerů. Primárním cílem projektu je vybudování několika stovek plně a moderně vybavených, energeticky soběstačných servisních jednotek a pneuservisů u obchodních center a čerpacích stanic pohonných hmot v České republice a dalších zemích střední Evropy, které budou provozovat franšízanti na základě smlouvy o franšíze a podrobného manuálu. Ve společnosti věří tomu, že dokáží zaplnit díru na trhu mezi autorizovanými servisy a malými tzv. “garážovými servisy”. Autoservisy společnosti budou kvalitně vybaveny, zaměstnanci budou kvalifikovaní a pravidelně školeni za pomoci LKQ Akademie.

Generálním dodavatelem náhradních dílů je nadnárodní americká společnost LKQ – největší dodavatel autodílů na světě. Dalším významným partnerem společnosti je síť hypermarketů Globus. Právě u provozoven Globus vznikne již na začátku roku 2023 prvních 14 poboček. Každý den se u těchto 14 provozoven společnosti Globus “otočí” 85 000 – 100 000 osobních automobilů, proto se očekává, že o opravy v těchto lokalitách bude velký zájem.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 7 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003545998
ÚROK
14,50% p.a. + bonus
 
ve výši 2,5% z investované částky ke každému dluhopisu

Jednorázový bonus je splatný s první výplatou výnosu. Platnost bonusové akce platí do 17.3.2023. 

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.11.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Pořízení modulární stavby autoservisu od výrobce

 • Pořízení technologie od renomované společnosti LKQ

 • Pokrytí provozních nákladů

  • pokrytí provozních nákladů na integraci IT systému LKQ a rozvoj společnosti
  • pokrytí nákladů na nájezd provozu autoservisů, zasmluvnění míst na čerpacích stanicích
  • ostatní provozní náklady

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Nájemné servisů

  Samotné nájemné servisů, které společnost kalkuluje na ůrovni 18.000,- / měsíc

 • Odvody za franšízu z prodeje náhradních dílů

  Odvod za franšízu ve výši 3% maloobchodních cen z prodeje náhradních dílů (franšízant od samého počátku fungování dostane od LKQ stejnou slevu na ND jako největší odběratelé dle sortimentu)

 • Odvod za franšízu z provedené práce

  Odvod za franšízu ve výši 25% z provedené práce a pronájmu náhradního vozidla

Servisní jednotka vyrobená jako speciální modulární sestava

V současné době je vyrobeno a plně vybaveno 15 servisních jednotek a na několika dalších se pracuje. Předjednáno je v tuto chvíli 50 dalších míst pro umístění autoservisu zejména u čerpacích stanic a probíhá povolovací řízení pro umístění jednotek.

Díky dosud získaným prostředkům byl emitent schopen vyrobit a plně vybavit prvních 15 jednotek, pokrýt provozní náklady a vybudovat unikátní IT řešení, které zajistí zaměstnancům snadnější práci a zákazníkům jednoduché objednání na určité datum a určitý čas. Potřebujete vyměnit brzdové destičky, vyměnit olej nebo něco jiného? Vyberte si volné datum, doplňte VIN vašeho automobilu a o zbytek se postarají v Quick Stop Car s.r.o.

Detailní informace o emisi

EMITENTQuick Stop Car s.r.o.
NÁZEV EMISEQuick Stop Car 14,5/25
CELKOVÝ OBJEM EMISE7 000 000,- Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
ÚROK
14,50% p.a. + bonus
 
ve výši 2,5% z investované částky ke každému dluhopisu

Jednorázový bonus je splatný s první výplatou výnosu. Platnost bonusové akce platí do 17.3.2023. 

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ50 000,- Kč
ISINCZ0003545998
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2025
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.11.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Quick Stop Car s.r.o.

Společnost Quick Stop Car s.r.o. je výhradním vlastníkem a pronajímatelem servisních jednotek vyrobených jako modulární sestava kontejnerů. Primárním cílem projektu je vybudování několika stovek plně a moderně vybavených, energeticky soběstačných servisních jednotek a pneuservisů u obchodních center a čerpacích stanic pohonných hmot v České republice a dalších zemích střední Evropy, které budou provozovat franšízanti na základě smlouvy o franšíze a podrobného manuálu.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů