Výnos 7,6 % p.a.

Výše ročního úroku

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 1.4.2024

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost VIVA life house, s.r.o. je mladá dynamická stavební společnost. V oboru se může pochlubit 10-ti letými zkušenostmi, díky kterým si vytvořila řadu klíčových partnerství a tým společnosti je tvořen z profesionálů v oboru.

Dnes už takřka v holdingové struktuře nabízí nejen výstavbu rodinných domů, zaměřuje se také na odpovídající servis z oblasti realit, finančního poradenství a v neposlední řadě na rekonstrukce. Klient tak u společnosti nachází služby, které v rámci své potřeby bydlení má „pod jednou střechou“.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 9,75 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
7,6% p.a. + jednorázový bonus

Při zakoupení 5-9 ks dluhopisů ( 0,5 % bonus z investované částky)
Při zakoupení 10-19 ks dluhopisů ( 1 % bonus z investované částky)
Při zakoupení 20 a více ks dluhopisů ( 1,5 % bonus z investované částky)

jednorázový bonus je splatný s první výplatou výnosu (Celkem tedy až 9,1% pro první rok)

VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
DATUM SPLATNOSTI1.4.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen

Tomáš Birhanzl

Jednatel společnosti

Jeho hlavní výhody jsou kvalitní projektové řízení, umění jednání s lidmi a nadstandardně vysoká míra aktivity a odpovědnosti za výsledky společnosti. Jednoznačně preferuje otevřené jednání, častou komunikaci v týmu, s partnery i s klienty, vždy hledá způsob, jak úspěšně veškeré situace vyřešit. Své zkušenosti čerpal jak v korporátním světě, tak v soukromém sektoru, rovněž měl možnost mnoho let žít i pracovat v zahraničí (Austrálie, Irsko, Anglie, částečně Německo) a nyní své znalosti promítá do českého podnikatelského prostředí.

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup nových pozemků

  Společnost je ve fázi, kdy má smluvně zajištěné nové stavební pozemky a dokončuje aktuální výstavbu rodinných domů. Zároveň se připravuje na výstavbu rodinných domů v následujícím období.

 • Projekt Chotyně

  Částečné financování již běžícího projektu Chotyně. Každý z nabízených pozamků má své osobité kouzlo, přičemž obec leží asi 16 km severozápadně od Liberce na okraji Hrádku nad Nisou.

  Podrobné informace k projektu naleznete zde

 • Další rozvoj společnosti

  Společnost zastává názor, že nemovitosti jsou v dlouhodobém horizontu spojeny s vysokou mírou bezpečnosti a proto v této oblasti neustále vyhledává nové obchodní příležitosti. Tyto prostřeky tedy budou primárně použity na nákup pozemků a úhradu závazků spojených s výstavbou sítí a rodinných domů.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Výrazné zvýšení prodejní ceny pozemků

  Po nákupu pozemků společnost tyto pozemky zasíťuje, čímž se výrazně zvedne prodejní cena.

 • Následný prodej rodinných domů

  Prodej svých rodinných domů na pozemcích ve vlastnictví společnosti, nebo přímo pro klienty, kteří svůj pozemek již od společnosti zakoupili.

 • Emitent má za sebou úspěšně splacenou emisi

  Dne 1.2. 2018 vydal emitent svou první emisi, kterou splatil k 1.2. 2020

Novinky v projektu

Přehled výplat výnosů

Příklady domů a interiérů, které společnost realizuje

Dřevostavby po dokončení

Detailní informace o emisi

EMITENTVIVA life house, s.r.o.
NÁZEV EMISEDluhopis VIP III. – výnos 7,6% p.a.
CELKOVÝ OBJEM EMISE9 750 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,00 Kč
ÚROK
7,6% p.a. + jednorázový bonus

Při zakoupení 5-9 ks dluhopisů ( 0,5 % bonus z investované částky)
Při zakoupení 10-19 ks dluhopisů ( 1 % bonus z investované částky)
Při zakoupení 20 a více ks dluhopisů ( 1,5 % bonus z investované částky)

jednorázový bonus je splatný s první výplatou výnosu (Celkem tedy až 9,1% pro první rok)

VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
EMISNÍ KURZ50 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ1.3.2024
DATUM SPLATNOSTI1.4.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.4.2020
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti VIVA life house, s.r.o.

VIVA life house, s.r.o. je mladá dynamická stavební společnost se zaměřením na výstavbu rodinných domů, která má však se stavbami skrze své pracovníky, partnery a kolegy více jak 10 leté zkušenosti v oboru.

Dnes už se firma rozrostla i o realitní kancelář, dokáže velice kvalitně poskytnou finanční služby spojené s koupí nemovitosti, řeší rekonstrukce, uvažuje v budoucnu o vlastní výrobní lince s CNC stroji a má plány jak nadále dobře a úspěšně růst.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů