Charakteristika společnosti

DOBRÁ REALITKA PRAHA, s.r.o., je nejdynamičtější realitní kanceláří roku 2021 v rámci realitní makléřské sítě NEXT reality, a.s. a 5. největší realitní kancelář této sítě za rok 2022.

Společnost jako taková působí na trhu již od roku 2019 a využívá zkušeností realitních makléřů i majitelů, kteří v realitách podnikají téměř 20 let.

V poslední době se společnost zaměřuje i na zahraniční nemovitosti, které na Kypru prodává pod obchodní značkou Cyprus-Apartment.cz na českém trhu, Cyprus-apartments.de na německém trhu a Cyprus-apartments.eu na trhu norském.

Název společnostiDOBRÁ REALITKA PRAHA, s.r.o.
AdresaŠtefánikova 248/32, Smíchov, 150 00 Praha 5
08276374
DIČCZ08276374
Základní kapitál100 000,- Kč
WWW www.next-luziny.cz

Developerský projekt na Kypru

Kypr je velmi atraktivní lokalita pro turisty a zejména pro investory. Apartmány jsou velmi vkusně stavěny tak, že zapadají do okolní nádherné přírody mezi hory a moře, proto se také prodávají již ve fázi výstavby před jejich samotným dokončením.

Dluhopisy společnosti

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dobrá realitka Praha 15/2512,00 % p.a.31.12.202550 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů