Charakteristika společnosti

Společnost Energie pro budoucí generace s.r.o. se zabývá problematikou obnovitelných zdrojů, které v dnešní době mají stále větší popularitu ze strany obyvatelstva. Společnost chce přispět k co největší energetické soběstačnosti, hlavně co se týče elektrické energie. Projekty zhotovené naší společností jsou ziskové a vybudované v nejvyšších standardech.

Název společnostiEnergie pro budoucí generace s.r.o.
AdresaŠkolská 689/20, Nové Město, 110 00 Praha 1
14052288
Základní kapitál1 000 000,- Kč
WWW www.energieprovsechny.cz

Zkušenosti společnosti

Zkušenosti společnosti vychází z několikaleté praxe v tomto oboru. Ve společnosti je skupina lidí, kteří se v daném oboru zaměřují na všechny segmenty, a to od realizace solárních panelů na chaty, domy, nákupní střediska, ale také velké solární pole, které dokáží vyprodukovat spoustu „energie pro všechny“.

Dluhopisy společnosti

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Energie pro všechny 12,8/2612,80 % p.a.31.12.202620 000,- KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů