Charakteristika společnosti

Engineering Chips s.r.o. je inovativní startup působící v oblasti digitálních čipů a technologií, jehož cílem je přinášet revoluční řešení do světa elektroniky a umožnit lidem být aktivními tvůrci digitální budoucnosti. Klíčoví členové týmu, včetně CEO Josefa Žemličky, mají bohaté zkušenosti ze startupového prostředí a čipového průmyslu. Spolupracují tak s předními výrobci čipů včetně strategické spolupráce s výrobcem v Thaj-wanu.

Název společnostiEngineering Chips s.r.o.
AdresaVaršavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2
19103441
Základní kapitál1 000 000,- Kč
WWW www.sestavovanicipu.cz

Zkušenosti společnosti

Společnost má bohaté zkušenosti zejména v oblasti inovativních technologií a start-upů. Naši klíčoví členové týmu mají za sebou úspěšné projekty v různých odvětvích, což nám umožňuje přinášet nové pohledy na digitální čipy a průmysl obecně.

Dluhopisy společnosti

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Engineering Chips 13,4/202613,40 % p.a.31.12.202610 000,- KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů