Charakteristika společnosti

Společnost Fresca Company s.r.o. vznikla na konci roku 2016 a první nanuk se dostal do rukou dětí na jaře roku 2017. Jedná se o společnost zabývající se výrobou 100 % přírodních nanuků a italské zmrzliny typu gelato. Vyrábí zmrzlinu v řemeslné kvalitě z nejlepších ingrediencí, ale s kapacitou pro maloobchod i velkoobchod. Svými produkty, kvalitou a výběrem příchutí je společnost jedinečnou na českém trhu.

Název společnostiFresca Company s.r.o.
AdresaV Oblouku 114, 251 01 Čestlice
04810180
DIČCZ04810180
Základní kapitál200 000,- Kč
WWWwww.frescapaleta.com

Zdravé nanuky

Vyjímečnost a síla produktů Fresca paleta spočívá v tom, že jsou vyráběny pouze z přírodních ingrediencí, bez barviv, koncentrátů a chemických přísad. Jsou vyráběny z ovoce nebo z čerstvého mléka a smetany. Na své si tak přijdou i vegani s tím, že všechny výrobky jsou bez lepku.

V souvislosti se současným trendem zdravé výživy je Fresca nejlepší možností ke zdravému osvěžení i pro děti. Už se nemusíte bát svému dítěti koupit více jak jeden nanuk!

Dluhopisy společnosti Fresca Company s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
FRESCA PALETA 9,0/20259,00 % p.a.30.11.202510 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů