Charakteristika společnosti FRIGOSERVIS

Společnost FRIGOSERVIS s.r.o. je rodinnou firmou a sesterskou společností firmy BonFood s.r.o. (provozuje e-shop BonFood.cz, specializující se na prémiový prodej mořských ryb, hovězího a výrobků z nich), pro kterou zajišťuje kompletní výrobu a distribuci objednávek.

Pod křídla společnosti patří také farma na Vysočině se 150 kusy hovězího dobytka chovaného přirozeným způsobem na ploše 55 hektarů. Maso z farmy je prodáváno výhradně přes sesterský e-shop BonFood.cz.

Název společnostiFRIGOSERVIS s.r.o.
AdresaRoháčova 188/37, 13000 Praha
26007975
WWWwww.bonfood.cz
Telefon na jednatele pana Pavla Domkáře732 927 653

Představení Bonfood

BonFood je rodinná firma s pětadvacetiletými zkušenostmi zabývající se zpracováním ryb. Společnost ročně zpracuje více než 1000 tun mořských ryb.

Recenze zákazníků dokazují kvalitu BonFood

Společnost Bonfood úspěšně provozuje od roku 2013 eshop se svými produkty. Od té doby získává nezávislé hodnocení zákazníků Heureka a díky více než 2000 ověřeným recenzím obdržela zlatý odznak „Ověřeno zákazníky“

Aktuálně nabízené dluhopisy FRIGOSERVIS s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
FRIGOSERVIS 8,4/20218,4% p.a.31.7.202120 000,-KčDetailní informace
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů