Charakteristika společnosti

Aquaponické systémy Future Farming produkují vysoce kvalitní zeleninu a ryby bohaté na živiny. Díky aquaponii společnost zajišťuje pěstování vynikajících potravin v integrovaném systému bez půdy. Všechny prokty i veškeré vstupy do systému jsou testovány na přítomnost jakékoli kontaminace. Zárukou kvality jsou potom rozbory každé sklizně, jejihž výsledky jsou součástí balení produktu. Rozbory zajištujě Vysoká Škola Chemicko Technologická a její nejmodernější vybavení. Rozbory jsou naprosto nezávislé a jejich pravost i výsledky je možné si kdykoli ověřit. Future Farming přidává i další specifické vlastnosti ke svým produktům, aby naplnil filozofii revolučního přístupu k produkci potravin.

Společnost Future Farming Private s.r.o. se zabývá vývojem s stavbou aquaponických farem a recirkulačních systémů chovu ryb. S vývojem aquaponie má více jak 6-ti leté zkušenosti a může tak zaručit funkčnost celého systému.

Název společnostiFuture Farming Private s.r.o.
AdresaLidická 700/19, 602 00 Brno-Veveří
05880734
WWWwww.futurefarming.cz
Základní kapitál2.500.000 Kč

Společnost pomohla postavit

Bunkr Nymburk

Bunkr v Nymburce slouží k výzkumu aquaponických systémů v cela uzavřených podmínkách. Je zde možné vidět aquaponický systém, výzkum bakterií, atd. Bunkr v Nymburce vznikl díky zájmu z USA, kdy se nás zákazníci ptali, zda bychom dokázali udělat aquaponický systém, který by fungoval v případě potřeby i několik let.

Nyní připravujeme venkovní systém pro zkoušku růstu dalších druhů zeleniny pro našeho partnera z Vietnamu.

Aquaponie v médiích

Aktuálně nabízené dluhopisy Future Farming Private

Název emiseVýnosSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis Future Farming 06/20228,40 % p.a. 1.6.202250 000,-KčDetailní informace
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů