Charakteristika společnosti

IMONICE INVEST GROUP je investiční společnost zabývající se řízením nákupních procesů pro B2G a B2B segment a zároveň realizuje investiční aktivity na ploše téměř 35.000m2. Vše začíná výběrem správné lokality, zajištění potřebných formalit a dohlédnutí na proces výstavby tak, aby výsledkem úsilí byla moderní a prémiová lokalita. Realitní činnost společnosti začala jako hobby – vášeň k architektuře. IMONICE INVEST GROUP spolupracuje výhradně s renomovanými stavebními společnostmi a architekty, aby dokázala garantovat hladký průběh a 100% výsledek.

Název společnostiIMONICE INVEST CZ, s.r.o.
AdresaŠkolská 689/20, 110 00 Praha 1 – Nové Město
19988257
WWW www.mojemokrance.sk

Zkušenosti společnosti

Společnost IMONICE INVEST GROUP je vlastníkem desítek tisíc metrů čtverečních plochy, na kterých realizuje investiční aktivity.

Dluhopisy společnosti

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Rezidence Štefanské sady 11/202811,00 % p.a.31.12.202810 000,- KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů