Charakteristika společnosti

Emitent IDC Investment s.r.o. je společnost působící v oblasti developerských projektů od roku 2018. Zaměřuje se na realizaci a správu developerských projektů s cílem přinášet inovativní a kvalitní řešení v oblasti nemovitostí. Společnost klade důraz na komplexní přístup k projektům, který zahrnuje jak technické a stavební aspekty, tak i finanční a administrativní záležitosti.

Společnost se zaměřuje na rozvoj různorodých projektů, včetně bytových komplexů. Portfolio projektů zahrnuje jak novostavby, tak i rekonstrukce a revitalizace stávajících objektů. Společnost se angažuje v hledání nových příležitostí a partnerských spoluprací, které by posílily a rozšířily rozsah a kvalitu jejich developerských projektů.

Název společnostiIDC Investment s.r.o.
Adresanám. 14. října 1307/2, 15000 Praha 5 – Smíchov
28409612
Základní kapitál200 000,- Kč
WWW www.infodetective.eu

Zkušenosti společnosti

Společnost v roce 2018 rozšířila svou činnost na developerské projekty. Divize development připravila postupně několik projektů v různých krajích, které zdárně dokončila a předala novým majitelům. Stále se aktivně věnuje rozpracovaným projektům viz. www.domycerstvyvzduch.cz a současně zajištuje postupně nové pozemky pro výstavbu ve vybraných lokalitách. Chce, aby vzniklé projekty byly v kontaktu s přírodou a přesto rychle dostupné do měst včetně občanské vybavenosti. Kontakt s přírodou zajišťuje kvalitní a klidné bydlení v zdravotně nezávadném prostředí, což zejména hraje významnou roli pro rodiny s dětmi, tak aby mohly žít na čerstvém vzduchu a přesto kousek od měst.

Dluhopisy společnosti

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
I. D. C. Invest II12,20 % p.a.15.2.202825 000,- KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů