Charakteristika společnosti

Společnost Jarabák s.r.o. se již od roku 2013 zabývá prodejem a servisem zahradní techniky, dílenského nářadí a příslušenství. V roce 2014 tržby přesáhly hranici 7 mil Kč a dostaly se postupně až k současným 30 mil Kč. V současné době společnost zaměstnává 10 lidí a provozuje 2 kamenné prodejny a internetový obchod www.jarabak.cz.

Název společnostiJarabák s.r.o.
AdresaEdvarda Beneše 467/7, Radošovice, 251 01 Říčany
03078345
WWWwww.jarabak.cz

Prodejní síť společnosti

Společnost provozuje 2 kamenné prodejny. V Plzni (250m2) a v Libiš u Neratovic (500m2). Obě prodejny se nachází ve specificky zacílených oblastech se skvělou dostupností. Snadné parkování i bezbariérový přístup jsou samozřejmostí. Prodejny slouží zároveň jako místa pro příjem i výdej zboží z vlastního servisu, který fyzicky sídlí v Libiši u Neratovic. V rámci partnerství s hlavním dodavatelem je místně garantovaná exkluzivita, která zajišťuje, že minimálně v okruhu 15km od vlastních prodejen nebude povoleno otevřít konkurenční prodejnu.

Internetový obchod

Značnou část tržeb společnosti tvoří internetový obchod www.jarabak.cz, který na internetu patří mezi největší specializované prodejce v segmentu HOBBY/DŮM/ZAHRADA. Sociální sítě společnosti sleduje již více než 10 000 fanoušků.

Aktuálně nabízené dluhopisy Jarabák

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis Jarabák 9/20229,00 % p.a.31.1.202225 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů