Charakteristika společnosti

Jeníček-vše pro dítě s.r.o. je dynamická a inovativní společnost specializující se na prodej dětského oblečení, kočárků, autosedaček, textilu, doplňků a hraček, jejíž hlavním cílem je nabízet zákazníkům kvalitní a bezpečné produkty za přijatelné ceny.

V současné době společnost provozuje e-shop www.jenicek-vseprodite.cz, ale její ambice jsou mnohem větší. Plánuje expanzi sortimentu tak, aby mohli nabídnout více jedinečných produktů a stát se jedním z lídrů na trhu. Jsou tak připraveni přijmout výzvy a přinést svým zákazníkům lepší služby a rozšířit sortiment tak, aby pokryly veškeré potřeby maminek i dětí.

Název společnostiJeníček-vše pro dítě s.r.o.
AdresaRybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
09038388
DIČCZ09038388
WWW www.jenicek-vseprodite.cz

Zkušenosti společnosti

Společnost se pyšní svými vynikajícími vztahy se svými dodavateli a tím, že dokáže nabízet unikátní produkty, které nelze najít nikde jinde. Všechny produkty jsou pečlivě vybírány s ohledem na kvalitu a bezpečnost pro děti i maminky.

Jeníček-vše pro dítě s.r.o. je na trhu již 7 let a díky tomu má své stálé zákazníky, kteří se k ní prokazatelně vrací a nakupují opakovaně. Nabízí veškeré zboží, které dítě potřebuje na jednom místě, včetně luxusních značek i cenově dostupnějšího sortimentu. To zajišťuje stabilní a výnosný obchodní model, nezávislý na reklamě.

Dluhopisy společnosti

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
JENÍČEK-VŠE PRO DÍTĚ 12,0/2612,00 % p.a.31.3.202610 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů