Základní parametry emise

Český průmyslový holding a.s. je přední výrobce ekologických paliv v České republice. Společnost působí na trhu již řadu let a vznikla transformací několika společností působících na českém trhu ekologické výroby a prodeje tuhých paliv.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 26 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
7,20% p.a. + jednorázové bonusy vyplácené společně s prvním výnosem, což odpovídá až 8,2% p.a.!

 • 200,-Kč bonus pro všechny registrované
 • Investice 100 000,-Kč až 200 000Kč znamená bonus 500,-Kč
 • Investice 210 000,-Kč až 500 000Kč znamená bonus 1000,-Kč
 • Investice nad 500 000,-Kč znamená individuální podmínky – kontaktujte nás
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.7.2019
STAV EMISEÚpis zahájen 1.8.2017

Informace o projektu

 • Vlastníme výrobu na ekologické prémiové podestýlky pro domácí zvířata

 • Zahajujeme expanzi s ekologickými podestýlkami na Evropské trhy a USA

 • Vlastníme vývojové centrum ekologických podestýlek v zahradním centru v Praze Řeporyjích

 • Zahajujeme provoz sítě prodejen s grily a příslušenstvím Grillmart

Jak využijeme získané prostředky?

 • Zvětšení výroby a výstavba nové technologie

  Český průmyslový holding a.s. profinancuje zvětšení výroby a výstavbu nové technologie na výrobu podestýlek pro domácí zvířata

 • Zajištění exportu do zahraničí

  Díky výše zmíněnému kroku bude nový výrobní závod určený primárně pro export do zahraničí, kde je prodejní cena dvakrát až třikrát větší než na území České republiky. I přes cenu dopravy do zahraničí je potenciál několikanásobný oproti ČR.

Detailní informace o emisi

EMITENTČeský průmyslový holding a.s.
NÁZEV EMISEMalý český průmysl
CELKOVÝ OBJEM EMISE26 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK7,20% p.a. + bonusy
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.1.2018
DATUM SPLATNOSTI31.7.2019
FORMA DLUHOPISUCenný papír na jméno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.8.2017
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

Výhodou investice do našich dluhopisů je nulový vstupní poplatek a jednoduchý proces nákupu. Spočítejte si jaké výnosy budete pravidelně získávat. Navíc získáte výše zmíněné jednorázové bonusy.

EMITENT DLUHOPISŮ A ZAJIŠTĚNÍ DLUHOPISŮ

Společnost Český průmyslový holding a.s. je součástí investiční skupiny Crane Capital a.s. Tato skupina investuje do široké škály projektů a stává se většinovým vlastníkem. Referenčním projektem je akvizice a následná revitalizace továrny na výrobu ekologických paliv v Dýšině u Plzně.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů