Můj účet na českédluhopisy.cz

Díky registraci na portálu českédluhopisy.cz získáte přehled o všech svých zakoupených dluhopisech jednoduše na jednom místě.

Všechny vaše dluhopisy zakoupené na různých platformách pohromadě
Na končící platnost dluhopisů vás upozorníme emailem
Informace o aktualitách z prezentovaných projektů a nových emisích

Jak Můj účet funguje?

1. Registrujte se

V horním menu vyberte možnost můj účet, poté přepněte pole na REGISTRACE a vyplňte požadované informace. Pro dokončení je zapotřebí odsouhlasit podmínky úžívání platformy.

DÚLEŽITÉ: V případě, že chcete mít přehled o nových firemních dluhopisech na platformě českédluhopisy.cz a rádi byste dostávali informace o aktualitách z jednotlivých projektů, nechte pole „Nepřeji si, aby mi byla zasílána obchodní sdělení“ nezaškrtnuté.

2. Dokončení registrace

Po dokončení registrace obratem obdržíte e-mail s heslem pro přihlášení. Heslo je možné změnit v nastavení účtu ihned po přihlášení.

3. Přidat dluhopis

Po přihlášení se Vám zobrazí aktuální přehled zakoupených dluhopisů, který je prázdný. Je tedy zapotřebí dluhopisy přidat.

a) Dluhopis prezentovaný na českédluhopisy.cz

V případě, že přidáváte dluhopis prezentovaný na portálu českédluhopisy.cz, stačí zvolit možnost přidat dluhopis a systém Vám automaticky předvyplní některé z požadovaných údajů.

b) – Jakýkoliv dluhopis

V případě, že přidáváte jakýkoliv dluhopis, který nebyl prezentovaný na portálu českédluhopisy.cz, je zapotřebí vyplnit informace v následujícím formátu:

5. Celkový přehled

Právě jste si úspěšně přidali svůj první dluhopis. Každý dluhopis je možné zpětně editovat a v případě, že již není aktuální, následně i smazat.

Pokud vám není něco jasné, zeptejte se nás