Výnos 9,20 % p.a.

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.4.2022

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost P&F Company s.r.o. zahájila působnost v roce 2016 a přetrvává dodnes v automobilovém průmyslu, kde je schopna zajistit prostřednictvím vlastního personálu, CRM sytému, celkovou logistiku, GPS monitoring, správu a údržbu vozového parku. Specializuje se na prezentace nových automobilů a jejich následnou péči v udržení čistoty a plné provozuschopnosti, jak v tuzemsku, tak i zahraničí.

Druhotnou frakcí a čerstvě vznikající, je frakce výrobků. Do této frakce se promítá jejíž schopnost a plná profesionalita v koncovém prodeji. Kde pracuje s prodejem výrobků značek Brunox, Menzerna a RB Industrie.

Společnost se může pochlubit každoročním růstem v obratu i zisku. Má obchodní zastoupení kvalitních značek, které působí na trhu již od roku 1999. Získané prostředky společnosti umožní vytvoření dostatečných zásob výrobků, na které má společnost výhradní zastoupení.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE20 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 5,7 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
9,20% p.a. + jednorázový bonus:

150 kusů dluhopisů s mimořádnou odměnou v následujících variantách:

 1. Při zakoupení 5-10 ks dluhopisů ( 1 % bonus z investované částky k fixnímu výnosu 9,2 % p.a.)
 2. Při zakoupení 11-16 ks dluhopisů ( 2% bonus z investované částky k fixnímu výnosu 9,2% p.a.)
 3. Při zakoupení 17 a více ks dluhopisů ( 3 % bonus z investované částky k fixnímu výnosu 9,2% p.a.)
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI30.4.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2019

Jak využijeme získané prostředky?

 • Zajištění dostatečných zásob zboží

  Zajištění dostatečných zásob zboží stávajících výrobců, na které má společnost výhradní zastoupení:

  • RUSTBREAKER
  • MENZERNA
  • BRUNOX
 • Rozšíření o nové výhradní zastoupení nových značek

  Rozšíření o nové výhradní zastoupení nových značek s následnou podporu na všech dostupných trzích

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Efektivní nárůst obratu v řádu desítek procent

  Po celkovém průběhu akvizice je společnost generovat ve všech značkách celkem efektivní nárůst v řádu desítek procent. Klade si za cíl posunout celkový obrat v roce 2019 k hranici 11,2 mil. CZK a v následujícím roce atakovat hranici 21,3 mil. CZK.

 • Jednatel za emisi ručí osobně svým majetkem

  Ručitelské prohlášení ke stažení zde

Výhradní zastoupení značek

Společnost RUSTBREAKER s.r.o. čerpá ze zkušeností mateřské firmy COLORIT spol. s r.o., poskytující záštitu dlouholetého působení, jak na českém, tak slovenském trhu. Výrobní závod se nachází v České republice ve městě Uherský Brod.

Společnost Menzerna stanoví standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888. Výrobní závod je v Německu. Zákazníci Menzerny jsou profesionálové s nejvyššími standardy pro leštěné povrchy. Díky rozsáhlému know-how v oblasti formulace a přesnému porozumění požadavkům zákazníka se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí.

Nekompromisní Švýcarská kvalita mazacích a antikorozních olejů. Firma Brunox vyrábí oleje již 40 rokem. Na českém trhu je od roku 2016 a doposud si v ČR vybudovala tisíce spokojených zákazníků. Brunox oleje mají zastoupení ve třech segmentech: Cyklo, Zbraně a Průmysl.

Někteří z prémiových zákazníků

Alza.cz je jeden z největších internetových obchodů u nás a PFC má zastoupení svých produktů v kategoriích: Sport, Automotive, zahrada a Lov. Zároveň probíhají jednání o rozšíření dalších výrobků.

Produkty jsou cenově dostupné i když kvalita výrobků je vysoká. PFC si klade za cíl nabízet dostupné výrobky jak profesionálům tak i kutilům, kteří s výrobky dělají doma.

Se společností Škoda auto má společnost již dlouholetou spolupráci. Do Škody auto dodávají výrobky, které se používají přímo ve výrobě.

Předností spol. Servind jsou komplexní dodávky z jednoho místa, nabízené prémiové značky, profesionální technická podpora, poradenství a propracovaný systém zákaznických školení ve vlastních lakařských a karosářských tréninkových centrech, která se řadí k největším a nejmodernějším ve střední a východní Evropě.

Detailní informace o emisi

EMITENTP&F Company s.r.o.
NÁZEV EMISEPFC akvizice obchodních značek
CELKOVÝ OBJEM EMISE5 700 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,00 Kč
ÚROK
9,20% p.a. + jednorázový bonus:

150 kusů dluhopisů s mimořádnou odměnou v následujících variantách:

 1. Při zakoupení 5-10 ks dluhopisů ( 1 % bonus z investované částky k fixnímu výnosu 9,2 % p.a.)
 2. Při zakoupení 11-16 ks dluhopisů ( 2% bonus z investované částky k fixnímu výnosu 9,2% p.a.)
 3. Při zakoupení 17 a více ks dluhopisů ( 3 % bonus z investované částky k fixnímu výnosu 9,2% p.a.)
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ20 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2020
DATUM SPLATNOSTI30.4.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti P&F Company s.r.o.

Společnost P&F Company s.r.o. má dvě frakce zaměření své působnosti.

Prvotní frakcí je nabídka služeb zejména v oblasti personálního zajištění různých eventových akcí. Má databázi personálu čítající přes 300 kontaktů, se kterými pracují dle dohody na přípravě a zajištění chodů různých prezentačních formátů akcí. Působnost společnosti začala v roce 2016 a přetrvává dodnes v automobilovém průmyslu. Společnost je schopna zajistit prostřednictvím personálu, CRM sytému, celkovou logistiku, GPS monitoring, správu a údržbu vozového parku. Specializuje se na prezentace nových automobilů a jejich následnou péči v udržení čistoty a plné provozuschopnosti, jak v tuzemsku, tak i zahraničí. Společnost od svého vzniku prošla také svým vývojem a díky získáni certifikace ISO 9001:2015 a ČSN EN ISO 14001:2016 začátkem roku 2019, potvrzuje svoji kvalitu a úroveň nastavených služeb.

Druhotnou frakcí a čerstvě vznikající, je frakce výrobků. Do této frakce se promítá její schopnost a plná profesionalita v koncovém prodeji. Kde pracuje s prodejem výrobků značek Brunox, Menzerna a RB Industrie.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním, inzertním a administrativním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech široké veřejnosti a umožňuje uživatelům platformy kontakt s emitenty a částečně pomáhá emitentům při správě jejich emisí. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů