Charakteristika společnosti REAL KREDIT

Společnost REAL KREDIT a.s. byla založena v roce 2000 a během několika let se stala mateřskou společností skupiny podniků. V průběhu let se podniky skupiny vypracovaly na jedny z nejvýznamnějších prodejců vozidel v regionu. Společnost se zabývá i dalšími aktivitami mimo automobilové odvětví. Z portfolia aktivit můžeme zmínit spolupráci na developerském projektu či nákup pozemků a realizaci fotovoltaické elektrárny (investice ve výši 330 mil. Kč).

Název společnostiREAL KREDIT a.s.
AdresaZa Olšávkou 365, Uherské Hradiště
26215411
WWWhttp://www.realkredit.cz/

Aktivity společnosti REAL KREDIT a.s.

UH CAR, s.r.o.

Významný prodejce značek Citroen, Suzuki a Isuzu s dlouhou historií na trhu prodeje nových a ojetých vozů. Součástí moderní servis a autopůjčovna.

www.uhcar.cz

UH CAR Auto, s.r.o.

Zastoupení německé značky Opel, nabízející od roku 2013 široké portfolio osobních a užitkových vozidel a specializovaných nástaveb.

www.opeluh.cz

Maxiscar

Půjčovna obytných vozů a karavanů. Prodej a servis německých značek Dethleffs a Sunlight. Pozáruční servis karavanů všech značek.

www.maxiscar.cz

Realizace prodeje bytů Zlín

Exkluzivní prodej projektu ve spolupráci se skupinou Unimex group. Zrealizováno 205 bytů v objektech A, B, C a D. Zajištění klientského financování, kompletní zákaznický servis a pronájem.

Fotovoltaická elektrárna Polešovice

Nákup pozemků a jejich sloučení, vyřízení stavebních povolení. Stavební práce, instalace elektrovoltaické elektrárny s výkonem 3 MW ve dvou etapách. Celková investice 330 mil. Kč. Kompletní realizace na klíč a správa fotovoltaické elektrárny.

Bytový dům Frýdek Místek

Nákup panelového domu o 24 bytech, stavební úpravy a následný rozprodej po jednotlivých bytech včetně zajištění financování.

Aktuálně nabízené dluhopisy REAL KREDIT

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis Český autosalon 20226,20 % p.a.14.11.202250 000,-KčPropagace ukončena
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů