Charakteristika společnosti

Primární záměr společnosti je akvizice stavebních pozemků, nebo budov s možností bytové výstavby, cíleně v krajských městech a jejich okolí. Společnost realizuje pouze rezidenční projekty a nekupuje projekty u nichž by realizace podléhala změně územního plánu.

Člen představenstva, pan Marcel Musil k tomu dodává: „Každým jednotlivým krokem tvoříme renomé značky RENOME. Od vzhledu, přes funkčnost až po zákaznickou zkušenost. Zakládáme si na tom, aby byl každý náš zákazník spokojený a proto je celý náš tým připraven do detailu a bezchybně zrealizovat každý klientský požadavek.“
Název společnostiRenome development group a.s.
AdresaDurďákova 335/27, Černá Pole, 613 00 Brno
08603979
Základní kapitál2 000 000,- Kč
WWWwww.renomegroup.cz

Projekt Ďáblický dvůr

“Ďáblický dvůr” je unikátní a komorní projekt, tvořený ze tří budov uzavřené historické usedlosti určený pro náročné zájemce, hledající nestandardní a současně vysoce komfortní styl bydlení. V tomto areálu společnost realizuje celkem 4 byty ve vysokém standardu.

Od založení společnosti došlo k akvizici 4 nemovitostních projektů v aktuální znalecké hodnotě cca 60.000.000 Kč, které jsou určeny k developerské činnosti. Konkrétně:

  • Dům v centru Mohelnice

    V dubnu 2020 společnost koupila v Mohelenici firmu vlastnící dům v centru, kde bude realizovat 2 nebytové a 14 bytových prostor.

  • Pozemek o velikosti cca 15tis m2

    V Mohelnici zároveň zakoupila pozemek o velikosti cca 15tis m2 kde plánuje výstavbu 27 rodinných domů.

  • Obě stavby plánuje zahájit ve 2-3 kvartálu roku 2021

Aktuálně nabízené dluhopisy Renome development group a.s.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis RENOME 8/228,00 % p.a.31.10.202210 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů