Charakteristika společnosti

Emitent San Anton s.r.o. je společnost podnikající od roku 1994 v oblasti čerstvého ovoce a zeleniny. Vlastní zemědělské pozemky o výměře 13ha u obce Těně, v blízkosti brdských lesů 60 km jihozápadně od Prahy. Od roku 2012 působí pod obchodní značkou „San Anton Farm“ a investuje do nových produktů a služeb.

Hlavními provozy společnosti jsou pěstování ovoce,  velkoobchod a maloobchod s čerstvou zeleninou a ovocem, sušárna ovoce.

V oblasti pěstování ovoce společnost od roku 2017 masivně investuje do velmi atraktivní plodiny – kanadské borůvky. Borůvky pěstované na San Anton Farm mají označení české borůvky.  San Anton s.r.o. si touto investicí chce upevnit svoji pozici leadra na velkoobchodním trhu ČR s touto plodinou.

Název společnostiSan Anton s.r.o.
Sídlo společnostiGagarinova 1106/25, 165 00 Praha 6 – Suchdol
FarmaSmolárna 85, 338 45 Těně
28176839
WWWwww.sanantonfarm.cz
Základní kapitál200.000 Kč

Vedení společnosti

Martin Slabý

Zakladatel a výkonný ředitel společnosti

Obchodování a zemědělskému podnikání se věnuje od roku 1993. Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu Praha a ve společnosti je zodpovědný za vedení týmu a marketing.

Jan Trojánek

Finanční ředitel

Jan je zkušený manager, který získal zkušenosti při řízení několika českých společností, kde působil jako jako společník a ředitel. Na Academia Rerum CiviliumZískal bakalářský titul a MBA, předtím studoval v oboru průmyslově právní ochrany a chemie.Ve společnosti San Anton má na starosti strategii a business development, věnuje se akvizici odběratelů a investicím do nových segmentů trhu.

Přehled vlastněných pozemků společnosti

Zasazením borůvkových keřů na dalších 6ha polí, se sklizeň po dosažení maximální výnosnosti keřů vyšplhá na více jak 300 tun kanadské borůvky a tržby tak dosáhnou 75.000.000 Kč.    

Aktuálně nabízené dluhopisy San Anton s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
San Anton Farm 8,48,40 % p.a.30.11.202125 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů