Charakteristika společnosti

Soyka production je společnost provozující výrobní závod v severočeských Hrobčicích, která vyrábí produkty z rakouské bio soji. Vedle vlastní produkce zajišťuje služby ostatním výrobcům rostlinných produktů, jako například plnění do zákaznického obalu (typicky stáčení do lahví) či prodloužení trvanlivosti za použití technologe autoklávu.

Název společnostiSoyka production s.r.o.
AdresaProkopova 390, 413 01, Roudnice nad Labem
14046687
DIČCZ14046687
WWWwww.soyka.bio

Výrobní areál v Hrobčicích

Díky výrobnímu areálu v Hrobčicích je společnost zajímavým partnerem i pro nadnárodní řetězce, protože dokáže zajistit vysokou kapacitu výroby. Mezi důležité technologie patří využití autoklávů, která zajišťuje výrazně delší trvanlivost výrobků bez ztráty jejich kvality. Celý výrobní areál je koncipován tak, aby byla možnost další expanze.

Dluhopisy společnosti Soyka production s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Soyka Production 13,0/202613,00 % p.a.31.12.202610 000,-KčDetail dluhopisu
Soyka Production 13,0/202513,00 % p.a.31.12.202510 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů