Charakteristika společnosti

Soyka je česká rodinná firma, která jako jediná v ČR (a aktuálně v celé střední Evropě), vyrábí čerstvé bio sójové produkty v takovém rozsahu a složení. K certifikované výrobě používá výhradně bio sóju z Rakouska. Výrobky poté distribuuje do restaurací, ale i do obchodních sítí pro koncové spotřebitele. Jsou držiteli bio certifikací:

BIO certifikát číslo A 14348 (ke stažení zde)
BIO certifikát číslo No. 14348 (ke stažení zde)
BIO certifikát číslo A 06225 (ke stažení zde)

Název společnostiSoyka s.r.o.
AdresaLibínská 3127/1, Smíchov, 150 00 Praha 5
24243841
WWWwww.soyka.bio
Základní kapitál200 000 Kč

VLASTNÍ PRODUKCE VÝROBKŮ

Soyka v současné době dodává své sójové výrobky do několika desítek bezobalových prodejen v celé ČR. Postupně rozšiřuje nabídku i na Slovensko. Dále si produkty můžete koupit na nákupní platformě Scuk.cz nebo v internetovém obchodě Rohlik.cz. Zároveň výrobky dodává i do sítí bezobalových prodejen a prodejen s bio výrobky v Německu a v Rakousku (např. Hofer Basic nebo LPG Biomarkt). Zákazníci si také mohou zakoupit v Rakousku i v internetovém obchodu www.gurkerl.at 

Dluhopisy Soyka s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis Soyka 7,20/257,20 % p.a.31.12.202550 000,-KčDetail dluhopisu
Dluhopis Soyka 7,20/247,20 % p.a.30.9.202450 000,-KčDetail dluhopisu
Dluhopis Soyka 8,4%8,40 % p.a.15.7.20221 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů