Charakteristika společností STRATEGY INVESTMENT a EMOTION JEWELRY

Emitentem korporátních dluhopisů je společnost STRATEGY INVESTMENT s.r.o., 100% společník společnosti EMOTIONAL JEWELRY s.r.o., prodávající unikátní šperky s jedinečným emocionálním prvkem pod obchodní značkou WITH U. Její aktivní činnost byla zahájena v březnu 2018 a dne 27. 3. 2018 proběhla v hotelu Hilton oficiální prezentace společnosti, za účasti řady novinářů i významných osobností, představením vlastních kolekcí šperků, jež mají jediný cíl, a to mít u sebe stále blízkého člověka. Pro svou originalitu nemají produkty WITH U srovnatelného konkurenta.

Emitent

Název společnostiSTRATEGY INVESTMENT s.r.o.
AdresaKlimentská 1746/52, Nové Město, 110 00 Praha 1
Adresa provozovnySokolovská 136a, PRAHA 8, 186 00
26740991
Základní kapitál200.000,-Kč
WWWwww.withu.cz

Ručitel emitenta

Název společnostiEMOTIONAL JEWELRY s.r.o.
AdresaKlimentská 1746/52, Nové Město, 110 00 Praha 1
Adresa provozovnySokolovská 136a, PRAHA 8, 186 00
06885021
Základní kapitál8.520.000,-Kč
WWWwww.withu.cz

Představení značky With U

Vzniku společnosti předcházela společná myšlenka jak nahradit přítomnost svých blízkých, když nemůžeme být právě spolu. A to vyjadřuje i název značky – WITH U. V dnešní přetechnizované době je sice možné mít o člověku uložena téměř jakákoliv osobní data, fotografie, videa a podobně. Ale mít doslova „kousek“ druhého neustále při sobě, je podle našeho názoru nesrovnatelně osobitějším zážitkem.

Klíčoví lidé projektu

Společnost EMOTION JEWELRY, s.r.o. byla založena v únoru 2018 výhradně pro realizaci projektu WITH U – emotional jewelry a je 100% vlastněna společností STRATEGY INVESTMENT s.r.o., jež úspěšně působí na trhu více než 15 let. Vzorkovna společnosti je situována ve FUTURAMA BUSINESS PARKU v Praze 8, Sokolovská 136a.

Mgr. Rudolf Kargl

Ředitel a jednatel společnosti EMOTIONAL JEWELRY s.r.o.

Rudolf vystudoval Universitu Tomáše Bati ve Zlíně, fakultu multimedilních komunikací. Získal bohaté zkušenosti ve společnostech ABF, Agentuře Plechárna – design factory, kde řídil projekty pro klienty, ve společnosti Auto ESA, kde působil jako vedoucí marketingu a od roku 2007 do roku 2017 působil jako marketingový manager a tiskový mluvčí ve společnosti ERSTE GROUP IMMORENT ČR. Volný čas tráví Rudolf s rodinou, sportem (tenis, squash a lyžování) a cestováním do exotických destinací.

Bc. Veronika Fucsik

Marketing manager a jednatelka společnosti EMOTIONAL JEWELRY s.r.o. a jednatelka společnosti STRATEGY INVESTMENT s.r.o.

Veronika studovala na Vysokém učení technickém, obor Stavební inženýrství a dále na Českém vysokém učení technologickém, obor Řízení a ekonomika průmyslového podniku. Již během studia se podílela na realizaci společenských a kulturních projektů. Získané zkušenosti uplatnila při vedení samostatných akcí. K nejvýznamnějším patří propagační a marketingové akce pro společnosti Erste Group Immorent ČR, WITTE, UNIQA, INNOGY a Městská část Praha 1. V oblasti kultury a volnočasových aktivit produkovala projekty pro společnost Promotion Agency a Miss Princess of the World.

Bc. Petra Frantová

PR manager společnosti EMOTIONAL JEWELRY s.r.o.

Petra má bohaté zkušenosti jak z marketingu a komunikace, tak s vedením samostatných projektů. Jen namátkou, v Bubbleology měla na starost návrh a realizaci propagačních akcí firmy a správu online marketingu na sociálních sítích. V modelingové agentuře Jaro Management zase komunikaci s klienty a dodavateli, správu webových stránek, tvorbu marketingových prezentací a organizaci eventů. Podílela se na zakázkách pro významné mezinárodní i české firmy (např. Debenhams, FIFA 2008, Eristoff, Apollinaris, Česká spořitelna). Petra také v rámci své kariéry u společnosti COFET a.s. organizovala a vedla přípravu několika celostátních soutěží pro MŠMT. Její poslední pracovní zkušeností je zajišťování PR komunikace, vytváření marketingových plánů a správa sociálních sítí a webů pro Gastro Group Service s.r.o.. Petra se, kromě péče o svého malého syna, ráda věnuje fitness, cyklistice a vzdělává se v psychologii.

Aktuálně nabízené dluhopisy STRATEGY INVESTMENT

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis WITH U 8,6/20218,60 % p.a. + bonusy31.12.202110 000,-KčDetail dluhopisu

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním, inzertním a administrativním prostorem, který zpřístupňuje informace o dluhopisech široké veřejnosti a umožňuje uživatelům propojení mezi emitenty dluhopisů a investory a pomáhá emitentům při správě jejich emisí. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného smluvního vztahu mezi emitentem dluhopisu a investorem a nelze jej považovat za poskytovatele investičních služeb dle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů