Charakteristika společnosti Triload Invest

Společnost TRILOAD Invest s.r.o. má zkušenost s vyhledáváním a postupnou realizací projektů, které mají smysl v dlouhodobém horizontu.

Vizí společnosti a cílem, který prezentuje a na který je hrdá, je vytváření hodnot nejen pro zákazníky, ale také pro lidi.  Hlavní oblastí zájmu společnosti jsou proto: Relaxační a rehabilitační centrum v Lučanech, příprava domova pro lidi s Alzheimerovou demencí v Krašlovickém mlýně, Cafe restaurant Kaprova 8 v samotném centru hlavního města. Cílem emitenta je taktéž uplatnit své zkušenosti a vybudovat silnou společnost, která dokáže vhodně reagovat na poptávky trhu a tak realizovat obdobné projekty ve stále větším objemu.

Dluhopisy vydané společností TRILOAD Invest s.r.o., nabízejí  investorům zajímavou možnost k investování svých volných finančních prostředků. Dluhopisy patří k efektivnímu nástroji rozložení financí, když nevíte, co budoucnost přinese. Investujte spolu s námi do vlastní klidné budoucnosti s vysokým výnosem.

Název společnostiTRILOAD Invest s.r.o.
AdresaNa strži 1702/65, Nusle, 140 00 Praha 4
02213974
WWWhttp://www.triload.cz/

Proč domov pro nemocné s Alzheimerovou demencí?

Domov pro nemocné Alzheimerovou demencí představuje koncept kvalitního bydlení, spolu se zajištěnou péčí a individuálním přístupem ke každému klientovi. Domů pro seniory a služeb, které nabízejí, využívají především lidé, kteří potřebují komplexní péči. Tedy lidé, kteří se cítí nejen izolováni od okolního světa, ale také lidé ve vyšším věku s nejrůznějšími onemocněními, kteří potřebují nepřetržitou péči.

Společnost TRILOAD Invest s.r.o. dbá na to, aby dnešní společnost mohla ukázat, jak je vyspělá. Bezpečnými investicemi právě do domů pro starší občany dává najevo, že si váží hodnot, které starší lidé společnosti přinesli, není jí lhostejná péče o ty, kteří svůj díl práce i povinností odvedli. Staří lidé jsou totiž těmi, kdo společnost někam dovedli a kvalitním místem k životu si zaslouží poděkování mladší, nastupující generace. Stárnoucí člověk má mít přirozenou úctu, je třeba vytvořit mu důstojné podmínky k životu, naplňovat jeho potřeby…

Projekty společnosti Triload

Sklárna Žihle

Nabytí do majetku společnosti: 4Q/2017

 • obec Žihle – Západní Čechy
 • nabízí široké spektrum vyžití pro různé věkové kategorie od jednotlivců až po velké skupiny (Pro firmy, školy, sportovní kroužky, školy v přírodě, teambuildingy, sportovní soustředění,…)
 • ubytovací zařízení
 • sportovní vyžití
 • gastro – restaurační zařízení, projekt pojízdné prodejny

Krašlovický mlýn

Nabytí do majetku společnosti: 1Q/2018

 • obec Krašlovice – Jižní Čechy
 • sociální péče
 • zdravotní péče
 • ošetřovatelská péče
 • ubytovací služby (domov pro seniory, Alzheimer centrum)
 • kapacita 104 lůžek

Penzion Lesanka

Nabytí do majetku společnosti: 4Q/2017

 • Pastviny – Orlické hory
 • penzion, specializovaná ambulantní zdravotní péče
 • nabízí komfort dvoulůžkových i třílůžkových pokojů, několika apartmánů s kuchyňskou linkou a samostatný objekt s kapacitou 15 osob
  vynikající dostupnost hned do několika lyžařských středisek (Dolní Morava, Čenkovice, Říčky, České Petrovice aj. )
 • cykloturistika
 • areál o celkové ploše 5 633m2

Aktuálně nabízené dluhopisy Triload Invest

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis TRILOAD ALFA 7,8%/20207,80 % p.a.14.10.202020 000,-KčProdej ukončen
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů