Charakteristika společnosti

UH CAR AUTO, s.r.o. je rodinný podnik skupiny firem UH CAR, fungující na trhu s automobily již více než 20 let. Společnost vlastní autorizované servisní středisko se 14 zvedáky, prodává vozy značky Suzuki, Citroën, Opel a Isuzu. Disponuje vlastními karosáři a zaměstnává 6 lakýrnických dílen při řešení pojistných událostí v celém Zlínském Kraji. Kromě nových aut prodává i ověřené ojeté vozy různých značek a obytné vozidla. Nabízí také výkup aut za hotové i na protiúčet, který běžně trvá méně než 60 minut.

Název společnostiUH CAR AUTO, s.r.o.
AdresaZa Olšávkou 365, 686 01 Uherské Hradiště, Sady
02440083
Základní kapitál2 200 000,- Kč
WWWwww.ceskyoperak.cz

Výhody Českého operáku

 • Servis v ceně

  V ceně pronájmu je zahrnutý kompletní servis vozidla (výměna oleje a jiný pravidelný servis, sezónní pneu a přezutí, pojištění povinné i havarijní aj.)

 • Bez nutnosti dokládání příjmů

  K zapůjčení vozu stačí jen OP, ŘP a rodný list

 • Nejedná se o leasing ani jiný úvěr

  Vozidlo je vlastněno provozovatelem, vy platíte jen měsíční nájemné

 • Jezdíte už od 10 tis. Kč

  S autem odjedete ihned po složení poplatku za registraci a 1. nájemného

 • Vhodné pro sezónní živnostníky a podnikatele

  Spousta živnostníků potřebuje dodávku či furgon pouze na 6-8 měsíců

 • Flexibilní nájezd kilometrů

  Sami si stanovíte, kolik kilometrů plánujete najet

Aktuálně nabízené dluhopisy UH CAR AUTO, s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis Český operák 2024/I7,00 % p.a.10.3.202420 000,-KčDetailní informace
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů