Charakteristika společnosti

Společnost Uhlí Morava s.r.o. působí na trhu v oblasti maloobchodu s uhlím jíž šestým rokem. Od svého založení 4x navýšila svůj obrat oproti prvnímu roku a v posledních letech dosahovala obratu přes 50 milionů korun. Ročně tak společnost prodá přes 11 000 tun v maloobchodním prodeji. Každoročně tak dodává uhlí více než 8 000 zákazníkům.

Záměr společnosti

Nyní chce své služby rozšířit o speciální vozidla a diký uzavřeným smlouvám s odběrateli se rozhodla vystavit dluhopisy. Společnost má smluvně podloženou práci pro techniku, jejiž nákup bude financován z prodaných dluhopisů do konce roku 2020 se společnostmi jako je Advanced World Transport a.s., je výhradní logistický partner u společnosti OKD nebo se společností Tondau, která je hlavní stavitelem na Opavském a Krnovském obchvatu a zametací služby pro společnost STRABAG a.s.

Společnost ručí investorům veškerým svým majetkem, kterým jsou 4 nakladače a 5 nákladních vozidel ( 2x man, 1x mercedes, 2x Iveco) a hodnota skladových zasob se pohybuje průběžně kolem 2mil Kč.

Název společnostiUhlí Morava s.r.o.
AdresaOpavská 94, 747 33 Oldřišov
02457571
WWWwww.uhli-morava.cz
Základní kapitál200 000,00 Kč

Napsali o nás

Dluhopisy společnosti Uhlí Morava s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis UHLÍ MORAVA 9,00/239,00 % p.a.31.3.202350 000,-KčDetail dluhopisu
Dluhopis Technika 20219,00 % p.a.2.5.202150 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů