Charakteristika společnosti

VIVA life house, s.r.o. je mladá dynamická stavební společnost se zaměřením na výstavbu rodinných domů, která má však se stavbami skrze své pracovníky, partnery a kolegy více jak 10 leté zkušenosti v oboru.

Dnes už se firma rozrostla i o realitní kancelář, dokáže velice kvalitně poskytnou finanční služby spojené s koupí nemovitosti, řeší rekonstrukce, uvažuje v budoucnu o vlastní výrobní lince s CNC stroji a má plány jak nadále dobře a úspěšně růst.

Název společnostiVIVA life house, s.r.o.
AdresaU nových domů 534/3, 140 00 Praha 4
06394671
Základní kapitál200 000,- Kč
WWWwww.vivalifehouse.cz

Příklady domů a interiérů, které společnost realizuje

Dřevostavby po dokončení

Dluhopisy společnosti VIVA life house, s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis VIP III. – výnos 7,6% p.a.7,60 % p.a.1.4.202450 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů