Charakteristika společnosti

Společnost WELL SERVICE s.r.o. je ryze česká obchodní firma zabývající se vývojem, výrobou a prodejem minipivovarů s dlouholetými zkušenostmi z pivovarského odvětví. Za společností stojí tým lidí, které spojuje vášeň pro pivo, odbornost a také chuť nebát se uskutečnit náročný podnikatelský záměr – uvést do praxe kontejnerový pivovar a zpřístupnit tak všem zájemcům technologii vaření piva.

Myšlenka vytvořit kontejnerový pivovar vznikla jak jinak než u piva. Konkrétně během pracovních cest nynějšího managementu a sládka po Kambodže, kde na pláži popíjeli místní „pivo“ a nebyli spokojeni s jeho kvalitou ve srovnánís českým pivem. Nápad vměstnat celý proces a technologii pro vaření piva do lodního kontejneru je natolik nadchnul, že po dvou letech vývoje a testování představili v létě 2017 veřejnosti první kontejnerový pivovar.

Název společnostiWELL SERVICE s.r.o.
AdresaRinghofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 5
27576973
Základní kapitál200 000,- Kč
WWWwww.smartbrewery.cz

Reference

PIVOVAR KAIL

PIVOVAR KAIL

Praha Lahovice, Roční výstav: 525hl

www.pivovarkail.cz

Piva:

LUIS 11° spodně kvašený světlý ležák
CRYSTAL 11° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA
ALFA 12° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA

PIVOVAR LADRONKA

PIVOVAR LADRONKA

Praha 6, Roční výstav: 360hl

www.ladronka.com

Piva:

HEYL 8° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA
HEYL 11° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA

PIVOVAR BAJER

PIVOVAR BAJER

Kovářov - Lipno, Roční výstav: 500hl

www.penzionaxiom.cz/pivovar-bajer

Piva:

BAJER 12° spodně kvašený světlý ležák
BAJER 12° spodně kvašený polotmavý ležák

Aktuálně nabízené dluhopisy WELL SERVICE

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Minipivovary 8,88,80 % p.a.30.6.202325 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů