Charakteristika společnosti Wero Energy

Společnost WERO & CONSULTING s.r.o působí na trhu od roku 2011 a od roku 2013 se věnuje aktivitám v oblasti energetiky a to zejména projektům vedoucím k úsporám v provozech menších a středních podniků. Nedílnou součástí aktivit je poradenství pro správné využití dotací. V roce 2018 se společnost stává součástí Wero Energy a.s. Po dobu existence společnost realizovala projekty v hodnotě přesahující 300 mil. Kč. Společnost realizovala významné projekty pro firmy jako např. Jánské Lázně, Nemocnice Brandýs nad Labem, Vítkovice Heavy Machinery a další.

Název společnostiWero energy a.s.
AdresaPanská 891/5, 110 000 Praha 1
28275870
WWWwww.weroenergy.eu

Proč investovat do společnosti Wero energy

Díky dobrým referencím a bohatým zkušenostem poptávka po energetických studiích a realizacích převyšuje finanční možnosti společnosti. Společnost proto hledá formou dluhopisů prostředky na profinancování dalších energetických zakázek.

Významní partneři Wero energy

Někteří z klientů Wero energy

Dluhopisy Wero Energy

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopisy EPC – projekty úsporných opatření se zaručeným výnosem7,80 % p.a.31.5.2021100 000,-KčDetailní informace

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů