Charakteristika společnosti

WinEX Capital je mladá společnost založená dvěma majiteli firem s inspirativní historií a partnery, kteří působí v jednotlivých oblastech více než 7 let. Všechny tyto strany ve společnosti jsou zároveň jejími manažeři a každý z nich je odborníkem ve své oblasti.

Hlavním cílem WinEX Capital je dodání bezpečně diverzifikovaného zajištěného dluhopisu pro individuálního Investora. Kvalita dluhopisů je podmíněná tím, že WinEX Capital je tvořen čtyřmi nezávislými business partnery zabývajícími různými trhy, kterými jsou trh nemovitostí, trh drahých kovů, trh nákupu novostaveb a trh zabezpečených pohledávek.

Název společnostiWinEX Capital s.r.o.
AdresaPanská 397/2, Brno-město, 602 00 Brno
11735856
Základní kapitál120 000,- Kč
WWWwww.winex.capital

Klíčové osoby týmu

Jaroslav Ragas

Jaroslav Ragas

Real Estate
  • 18 leté zkušenosti v oblasti stavebnictví, projektového managementu a obchodu
  • Zakladatel Impresario Group s.r.o.
Daniel Vlček

Daniel Vlček

Financial Management
  • 7 leté zkušenosti v oblasti financí, nákupu, prodeje pohledávek a ochrany dlužníků
  • Zakladatel Wolf Trade s.r.o.
Marko Zubacky

Marko Zubacky

Segment novostaveb
  • Zhodnocování novostaveb a jejich následní prodej
  • Spoluzakladatel vícero značek E-learnmedia, mClasse
David Egydy

David Egydy

Commodity Investing
  • Profesionální investor se specializací na drahé kovy
  • Vedoucí manažer v Golden Gate CZ.a.s.

Dluhopisy společnosti WinEX Capital s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
WinEX Capital 10,8/2410,80 % p.a.31.12.202420 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů