Charakteristika společnosti

Společnost CAROX+ s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem stylových malých karavanů, které si získávají stále větší oblibu mezi příznivci karavaningu a outdooru jak v České republice, tak i v zahraničí.

V současné době společnost standardně vyrábí 3 typy obytných minikaravanů – Mini K Family Plus, Mini K Family a Mini K Sport. Přes malé rozměry patří mezi standardní výbavu většiny vyráběných minikaravanů velké dvojlůžko, kuchyň s lednicí, komfortní osvětlení či dostatek zásuvek i úložných prostor. Tuto výbavu si můžete individuálně rozšířit např. o solární panel, nosiče na kola či televizi.

Název společnostiCAROX+ s.r.o.
AdresaKlíšská 892/90A, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem
07534817
WWWwww.minikaravany.cz

Ukázka karavanů

Výhodou těchto minikaravanů je především to, že mohou být taženy malými či nízkovýkonovými automobily, tříkolkami či čtyřkolkami. Vzhledem ke své nízké hmotnosti a aerodynamickému tvaru mají jen malý vliv na zvýšení spotřeby tažného vozidla, přitom však poskytují dostatečný komfort. Další výhodou je zvýšený rychlostní limit 130 km/hod.

Carox+ v médiích

Aktuálně nabízené dluhopisy CAROX+ s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Minikaravany 9,2 %9,20 % p.a.30.9.202225 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů