Výnos 9,20 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.9.2022

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Společnost CAROX+ s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem stylových malých karavanů, které si získávají stále větší oblibu mezi příznivci karavaningu a outdooru jak v České republice, tak i v zahraničí.

V současné době společnost standardně vyrábí 3 typy obytných minikaravanů – Mini K Family Plus, Mini K Family a Mini K Sport. Přes malé rozměry patří mezi standardní výbavu většiny vyráběných minikaravanů velké dvojlůžko, kuchyň s lednicí, komfortní osvětlení či dostatek zásuvek i úložných prostor. Tuto výbavu si můžete individuálně rozšířit např. o solární panel, nosiče na kola či televizi.

Získané prostředky z emise budou použity k navýšení výrobních kapacit a k navýšení zásob materiálu pro výrobu.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 9,2 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
9,20% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI30.9.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.10.2019

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup nových strojů a zařízení

  Pořízení nového CNC stroje, formátovací pily a dalšího ručního nářadí zefektivní výrobu a navýší výrobní kapacitu

 • Investice do navýšení zásob ve skladu

  Dodací lhůty na některé materiály a komponenty jsou dlouhé, v některých případech až 2 měsíce. Jejich dostatečným množstvím ve skladu společnost navýší kapacitu výroby

 • Zavedení nového systému řízení zásob

  S navýšením skladových zásob bude nutné zainventovat do nového skladovacího systému

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Navýšení objemu prodeje v ČR i v zahraničí

  Navýšením výrobní kapacity společnost uspokojí rostoucí poptávku po minikaravanech jak na našem, tak na zahraničním trhu. (v červenci 2019 byla podepsána dealerská smlouva s rakouskou společností)

 • Rozšíření specializace výroby

  Kromě obytných přívěsů bude společnost vyrábět také speciální „food karavany“

Ukázka karavanů

Výhodou těchto minikaravanů je především to, že mohou být taženy malými či nízkovýkonovými automobily, tříkolkami či čtyřkolkami. Vzhledem ke své nízké hmotnosti a aerodynamickému tvaru mají jen malý vliv na zvýšení spotřeby tažného vozidla, přitom však poskytují dostatečný komfort. Další výhodou je zvýšený rychlostní limit 130 km/hod.

Carox+ v médiích

Detailní informace o emisi

EMITENTCAROX+ s.r.o.
NÁZEV EMISEDluhopis Minikaravany 9,2 %
CELKOVÝ OBJEM EMISE9 200 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
9,20% p.a.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.9.2022
DATUM SPLATNOSTI30.9.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUNení omezena
STAV EMISEúpis zahájen 1.10.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti CAROX+

Společnost CAROX+ s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem stylových malých karavanů, které si získávají stále větší oblibu mezi příznivci karavaningu a outdooru jak v České republice, tak i v zahraničí.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů