Výnos 11,00 % p.a. + bonus

Výše ročního výnosu

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2028

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Skupina IMONICE INVEST představuje špičkového dovozce produktů pro segment B2G. Transparentně se uchází o státní zakázky prostřednictvím vyhlášených tendrů a působí jako dodavatel s pozitivními reference od Státního zdravotního ústavu, Ministerstva vnitra, Ministerstva obrany, Národní silniční společnosti a dalších. Emise dluhopisů umožní investovat do rozvoje umělé inteligence zlepšující nákupní procesy a zlepšit cashflow. Tímto způsobem mohou být znalosti využity i při nejvýznamnějších zakázkách, což skupině umožní maximálně profitovat z vlatního know-how.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 24 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003558520
ÚROK11,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2028
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 20.1.2024

Jak využijeme získané prostředky?

 • na rozvoj interní umělé inteligence

  30% z finančních prostředků společnost využije na rozvoj interní umělé inteligence, která významně zlepšuje nákupní procesy a umožňuje rychle reagovat na nově vyhlášené tendry.

 • větší množství zakázek

  Zlepšení cashflow a současně společnost bude schopna konkurovat o větší množství zakázek.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Nabídka pronájmu interní AI technologie

  Nabídka pronájmu interní AI technologie pro obchodní partnery.

 • Zajištění importu a prodeje produktů

  Zajištění importu a prodeje produktů prostřednictvím lukrativních příležitostí ve veřejných tendrech.

 • Rozšíření činnosti na další trhy EU

  Rozšíření činnosti a využití nabytých znalostí i na dalších trzích v Evropské unii.

 • Informace o zajištění dluhopisu

  Na zajištění dluhopisů se podílí celá skupina IMONICE INVEST GROUP, konkrétně společnosti IMONICE INVEST, IMONICE TRANSPORT a IMONICE INVEST CZ veškerým svým majetkem.

Zkušenosti společnosti

IMONICE INVEST GROUP je předním dodavatelem produktů pro veřejné zadavatele. Společnost se může pochlubit širokou škálou úspěšných dodávek, mezi které patří dodávka obuvi pro Ministerstvo vnitra, dodávka prezervativů pro Státní zdravotní ústav, dodávka varovných prahů pro Národní silniční společnost a distribuce ochranných prostředků do obcí a úřadů během pandemie. Specializuje se na různé typy produktů, spolupracuje se specialisty v jednotlivých oblastech a výsledkem jsou kvalitní produkty dodávané včas a podle potřeb objednavatelů.

Detailní informace o emisi

EMITENTIMONICE INVEST CZ, s.r.o.
NÁZEV EMISERezidence Štefanské sady 11/2028
CELKOVÝ OBJEM EMISE24 000 000,- Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
ÚROK11,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
EMISNÍ KURZ10 000,- Kč
ISINCZ0003558520
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2028
DATUM SPLATNOSTI31.12.2028
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 20.1.2024
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti

IMONICE INVEST GROUP je předním dodavatelem produktů pro veřejné zadavatele. Může se pochlubit širokou škálou úspěšných dodávek. Společnost má ambice zdokonalit interní umělou inteligenci a postupně využívat know-how i v jiných zemích Evropské unie.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů