Výnos 11,00 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.7.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost Angel Cars s.r.o. provozuje autopůjčovnu s krátkodobým i dlouhodobým pronájmem osobních i užitkových automobilů viz autakpronajmu.cz. Mezi zákazníky společnosti patří studenti, rodiny, podnikatelé, malé a střední firmy, prostě každý, kdo potřebuje z nějakého důvodu pronájem automobilu. Dlouhodobě řeší větší zájem než mohou uspokojit. Do autoparku nakupují jen zánovní, kvalitní a prověřené vozy za velkoobchodní ceny, o které je na trhu velký zájem. Díky výhodnému nákupu, kvalitnímu a pravidelnému servisu je společnost schopna vozy flexibilně prodat po dvou letech užívání za skvělé ceny a tím udržovat autopark ve výborné kondici. Díky rostoucí poptávce plánují otevřít další pobočky v krajských městech po celé ČR.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 5 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003536567
ÚROK
11,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.7.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.2.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Rozšíření vozového parku

  • nákup 10 vozů střední třídy Škoda
  • nákup 5 vozů vyšší třídy Audi
  • nákup 2 užitkových vozů VW

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Pronájmem vozového parku

  Krátkodobým a dlouhodobým pronájmem vozového parku

 • Uspokojení poptávky

  Společnost se dlouhodobě potýká s větším zájmem o služby než je shopna uspokojit. Zároveň z aktuálních příjmů pořídí další vozy a tím zvýší výnos.

 • Rozvoj dalších poboček

  Společnost plánuje otevřít další pobočky v krajských městech po celé ČR

Některé z nabízených vozů

Auta jsou a určitě i dlouhodobě budou neoddělitelnou součástí dnešní civilizace. Podnikání v tomto oboru má rostoucí tendenci. Cestování osobním vozem je dnes běžná věc. Poptávka po krátkodobém i dlouhodobém pronájmu automobilů díky sdílené ekonomice stále stoupá. Spousta malých firem i běžných klientů si uvědomuje, že je zbytečné investovat do některých věcí peníze, které si mohou zapůjčit. Krásným příkladem je krátkodobé zapůjčení dodávky na stěhování nebo dlouhodobý pronájem např. 3 měsíce v letní sezóně např.u vodáckého klubu. Někdy to může být přechodné období u živnostníka, než dosáhne na úvěr na nákup vlastního vozu. V Angel Cars vnímáme každého klienta individuálně, proto jsme schopni koupit i vůz na míru, dle požadavků zákazníka.

Detailní informace o emisi

EMITENTAngel Cars s.r.o.
NÁZEV EMISEAngel Cars 11/25
CELKOVÝ OBJEM EMISE5 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
11,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
ISINCZ0003536567
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.7.2025
DATUM SPLATNOSTI31.7.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.2.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Angel Cars s.r.o.

Společnost Angel Cars s.r.o. provozuje autopůjčovnu s krátkodobým i dlouhodobým pronájmem osobních i užitkových automobilů viz autakpronajmu.cz. Mezi zákazníky společnosti patří studenti, rodiny, podnikatelé, malé a střední firmy, prostě každý, kdo potřebuje z nějakého důvodu pronájem automobilu.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů