Výnos 8,6 % p.a.

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.8.2022

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitent CARS 4×4 s.r.o. se již přes 20 let zabývá prodejem, servisem a pronájmem vozidel a motocyklů, především těch s pohonem 4×4.

Společnost se rozhodla opustit nájemní prostory a začíná budovat vlastní moderní prostory. Z toho důvodu se rozhodla pořídit lukrativní pozemky v centru města Ústí nad Labem. Na těchto pozemcích bude rekonstruovat stávající halu, ze které vybuduje moderní autoservis, pneuservis, lakovnu a myčku vozidel. V další části pozemku mají v plánu postavit prémiový autosalon pro prodej vozidel a motocyklů.

Autoservis bude vlastnit certifikaci pro servis elektromobilů a má v plánu vybudovat vlastní veřejnou dobíjecí stanici

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 8,6 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,6% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.8.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.3.2020

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup lukrativních pozemků pro výstavbu autoservisu a autosalónu

 • Rekonstrukce stávající haly a vybudování autoservisu

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Zvýšení objemu prodeje

  Zvýšení objemu prodeje automobilů, motocyklů a služeb spojených se servisem

 • Rozvoj společnosti

 • Zaměření na elektromobilitu

Některé z aktivit společnosti

 • Vybudování poboček UNIQA pojišťovny

  na základě spolupráce s UNIQA pojišťovnou v oblasti pojištění automobilů a roustoucí zájem ze strany zákazníků společnost otevřela pobočku s výhradním zastoupením UNIQA pojišťovny v Ústí nad Labem a vybudovala tým 10 lidí. V UNIQA pojišťovně se řadí mezi TOP generální agentury a za necelé 4 roky se jí podařilo vytvořit kmen zákazníků v hodnotě 25 milionů Kč. V letošním roce bude otevírat další pobočky v Ústecké kraji, přijímat nové kolegy a rozšiřovat náš stávající kmen klientů.

 • Prodej ojetých automobilů

  Společnost se na úplném začátku zabývala především prodejem ojetých automobilů. Díky perfektním vztahům s prodejci nových vozidel se jí podařilo od roku 2015 obchodovat se zánovními vozy a tím si výrazně zvýšilo portfolio zákazníků.

 • Půjčovna a pronájem vozidel a motocyklů v Ústeckém kraji

Vizualizace prémiového autosalonu

Společnost má v 2. fázi projektu v plánu postavit prémiový autosalon pro prodej vozidel a motocyklů, na který si již nechala vypracovat projekt.

Detailní informace o emisi

EMITENTCARS 4×4 s.r.o.
NÁZEV EMISEAutopůjčovna 8,6
CELKOVÝ OBJEM EMISE8 600 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
8,6% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.8.2022
DATUM SPLATNOSTI31.8.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.3.2020
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti CARS 4X4 s.r.o.

Společnost CARS 4×4 s.r.o. se již přes 20 let zabývá prodejem, servisem a pronájmem vozidel a motocyklů, především těch s pohonem 4×4. Má vybudovaný kmen zákazníků, kterým pravidelně dodává služby po celé České republice. Za tak dlouhou dobu si vytvořili skvělé kontakty u prodejců vozidel všech značek a díky velkým odběrům aut má nastavené velmi zajímavé velkoodběratelské slevy, díky kterým se jí v prodeji daří.

Společnost nejvíce prodáváme koncern VW, Škoda, Seat a Audi. V prémiové značce pak BMW a Mercedes. Specializuje se na vozidla s pohonem 4×4. Spravuje fleetové parky firem a zajišťuje pro ně kompletní servis. Nabízí veškeré služby spojené s financováním a pojištěním prodávaných vozidel.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů