Výnos 10,50 % p.a.

Výše ročního výnosu

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 1.5.2026

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitentem je společnost Bortero SE, která se téměř 10 let pohybuje v oboru investic. Soustřeďuje se na zhodnocení kapitálu v konzervativnějších sektorech s fundamentální hodnotou. Společně s partnery společnosti působí zejména v oblastech realit, developmentu a realizace investičních projektů.

Emitent hodlá emisí financovat již připravené investiční projekty.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 200 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů s možností navýšení
ISINCZ0003539124
ÚROK
10,50% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
DATUM SPLATNOSTI1.5.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 25.3.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • realizace projektu Park Boheminium Praha

  Nákup 34% podílu společnosti Boheminium Mariánské lázně, která úspěšně provozuje park s miniaturami nejznámějších českých památek, za účelem výstavby podobného parku v Praze.

 • Investiční výstavba v Dominikánské republice

  Vybudování bytového a kancelářského komplexu v Las Terrenas v Dominikánské republice, určeného částečně k prodeji a k pronájmu.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Provozem parku BOHEMINIUM PRAHA

  • Jediný park miniatur českých stavebních i technických památek můžete navštívit v Mariánských Lázních.
  • V roce 2019 park navštívilo 140 tisíc návštěvníků, díky čemuž získal titul nejnavštěvovanější atrakce karlovarského kraje.
 • Prodej apartmánů

  • Apartmány jsou určené k postupnému prodeji. Neobsazené bytové jednotky, stejně jako ostatní části výstavby pro účely podnikání, jsou připraveny k pronájmu pro ubytování turistů a firmy.
  • Celý obchodní model je možné po 4 letech prodat za jednorázovou odměnu.

PROJEKT PARK BOHEMINIUM PRAHA

V Parku Boheminium Praha si po vybudování během chvilky projdete až 60 nejznámějších českých památek. Na jednom místě spatříte hrad Karlštejn, televizní vysílač Ještěd, rozhlednu Krásno, zámek Červená Lhota, Lednický minaret nebo Muzeum železnice Lužná.

INVESTIČNÍ VÝSTAVBY V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE

Mezinárodní společnost TOP ECONOMY Holding začíná budovat v oblasti poloostrova Samana v Dominikánské republice TOP resort. Projekt počítá s výstavbou 5 budov: 14 apartmánů pro rekreaci a 2 bungalovy pro kanceláře. Dokonalé zázemí a relaxaci zajistí restaurace, bar a bazén s výřivkou.

Detailní informace o emisi

EMITENTBortero, SE
NÁZEV EMISEBortero 10,5
CELKOVÝ OBJEM EMISE200 000 000,- Kč s možností navýšení
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
ÚROK
10,50% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
EMISNÍ KURZ50 000,- Kč
ISINCZ0003539124
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ10.3.2023
DATUM SPLATNOSTI1.5.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 25.3.2022
PROSPEKTKe stažení

O společnosti Bortero, SE

Emitentem je společnost Bortero SE, která se téměř 10 let pohybuje v oboru investic. Soustřeďuje se na zhodnocení kapitálu v konzervativnějších sektorech s fundamentální hodnotou. Společně s partnery společnosti působí zejména v oblastech realit, developmentu a realizace investičních projektů.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů