Výnos 11,90 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.08.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost Bee Capital s.r.o. a přidružená divize Chytrých Rekonstrukcí vznikla za účelem sloučení investičních a realitních aktivit z předchozích spoluprácí na podobných projektech tzv. “Pod jednu střechu”.

Hlavní aktivitou Chytrých Rekonstrukcí je zvyšování cen bytů klientů, kteří mají jejich nemovitost v plánu prodat. Poté, co se po prodeji zpětně pokryjí náklady na rekonstrukci, se o navýšenou cenu obě strany férově dělí.

V současné době se poptávka po služách eminenta rozrostla natolik, že se rozhodl podpořit jeho obchodní model formou dluhopisové emise a dát možnost menším i větším investorům zhodnotit jejich finanční prostředky.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 25 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003543878
ÚROK
11,90% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.08.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno, nejdříve po 6 měsících
STAV EMISEÚpis zahájen 1.9.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • financování rekonstrukcí

  Zajištěné financování rekonstrukcí nemovitostí s rekonstrukčním potenciálem.

  Rekonstrukce bytů je již dlouhodobě jednou z nejvýnosnějších a nejjistějších investic, avšak ne každý na ni u své nemovitosti finančně dosáhne. Z tohoto důvodu nabízí společnost Bee Capital pomocnou ruku jak finančními prostředky, tak i zkušenostmi samotné realizace.

 • Využití lokální pracovní síly

  Využívání lokální pracovní síly pro stavební práce a instalatérské služby. Společně s partnerskými dodavateli již téměř 5 let těmto lidem pomáhají a za tu dobu realizovali vyšší desítky projektů.

 • Podpora následného prodeje nemovitostí

 • Pokrytí provozních nákladů

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Výdělek z navýšené ceny námi zrekonstruovaných bytů

 • Provize z prodeje

  Díky vysoké poptávce a dobře nastavenému obchodnímu modelu, je zde prostor pro nadprůměrné zhodnocení investic i pro samotný růst firmy jako takové. Každá investice firmy prochází přísnou ekonomickou a právní kontrolou.

 • Provize za zprostředkování pracovní síly

 • Informace o zajištění dluhopisu

  • Poskytnuté finanční prostředky jsou vždy kryté “Smlouvou o Poskytnutí finančních prostředků” se zástavním právem na samotnou nemovitost klientů. To až do výše 210%.
  • Vlastní finanční prostředky společnosti, které jsou již využívány pro realizaci projektů pro stávající klienty

Navyšování hodnoty bytů před prodejem

Eminent využívá navyšující se poptávky a nabídky v oblasti prodejů nemovitostí, kdy se stále častěji v nabídkách objevují byty, které ještě neprošli žádnou nebo úplnou rekonstrukcí a tím prodejce nevyužívá úplný finanční potenciál z prodeje. Těmto klientům Chytré Rekonstrukce pomáhají takovou nemovitost revitalizovat a následně prodat za navýšenou cenu.

Z předchozích let společnost pro realizace využívá menší a ověřené lokální specialisty. Díky tomu nemusí spoléhat pouze na jednoho dodavatele a je schopen efektivně pracovat na několika projektech zároveň.

Každá realizace prochází důkladným prověřením rentability a zajištění vynaložených prostředků. Tento postup vždy garantuje ziskový exit každého projektu. Více informací můžete najít na webových stránkách eminenta: www.chytrerekonstrukce.cz

Detailní informace o emisi

EMITENTBee Capital s.r.o.
NÁZEV EMISECHYTRÉ REKONSTRUKCE 11,9/25
CELKOVÝ OBJEM EMISE25 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
11,90% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
ISINCZ0003543878
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.8.2025
DATUM SPLATNOSTI31.8.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno, nejdříve po 6 měsících
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.9.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti

Společnost Bee Capital s.r.o. a přidružený projekt Chytrých Rekonstrukcí vznikl za účelem sloučení investičních a realitních aktivit z předchozích spoluprací na podobných projektech tvz. “Pod jednu střechu”.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů