Výnos 11,00 % p.a.

Výše ročního úroku

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Skupina Dalphen se již od svých počátků věnuje oblasti bydlení ve všech směrech, se specializací na komplexní řešení bytových potřeb klientů. Divize Investment se v současné době věnuje nákupu pozemků, jejich přípravěstavbě rezidenčních developerských projektů.

V rámci týmu má fungující stavební divizi, vlastní projekční kancelář a zároveň nabízí služby pro kompletní vyřízení stavebního povolení. Již řadu let se také v rámci skupiny věnují realitám a poskytují zázemí profesionálním realitním makléřům. Navíc zajišťují pro své klienty výhodné financování a poradenství skrze hypoteční specialisty a vlastní hypoteční kancelář.

Skupina v současnosti vlastní pozemky v hodnotě 50 mil., v průběhu roku budou v majetku společnosti nemovitosti v hodnotě až 100 mil.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 9,2 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
11,00% p.a.
ISINCZ0003540403
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.4.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Výstavba 14 rodinných domů a 16 bytů

  Výstavba 14 rodinných domů a 16 bytů, kdy všechny nemovitosti I. a II. etapy jsou již prodány

 • Nákup nových pozemků

  Dále budou prostředky použity k profinancování nákupu dalších pozemků v rámci Rezidence Loučná, Rezidence Kubínová a dalších projektů

 • Průběžné financování

  Průběžné financování při zhodnocování a přípravě projektů – projektování, vybudování infrastruktury v podobě cest, napojení na kanalizaci, vodovodní řád či vybudování přípojky elektřiny

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Zvýšení obratu společnosti

  V následujících letech společnost očekává navýšení obratu na 100 mil. ročně s očekávanou EBITDA na úrovni 10-15%

 • Přístup k novým investičním příležitostem

  Přístup k novým investičním příležitostem převážně v oblasti nemovitostí k bydlení

 • Další růst společnosti

  Růst společnosti a přesun primárně k developerské výstavbě – očekávaný vstup do prvních projektů na výstavbu bytových domů a rezidenčních čtvrtí. Zároveň dojde k rozšíření pobočkové sítě a společnosti do dalších regionů.

Některé z nedávných referencí

Vedení společnosti

Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Jednatel a ředitel divize development
 • 12 let jako ředitel stavebních firem
 • 15 let jako realitní makléř, investor a ředitel realitní kanceláře
Patrik Svoboda

Patrik Svoboda

Ředitel divize financí, realit a obchodu
 • 10 let jako hypoteční makléř / specialista
 • 8 let jako výkonný ředitel hypotečně poradenské společnosti, zabývající se zprostředkováním úvěrových produktů, pojištění a investic, řízení týmu až 30 spolupracovníků.
 • 5 let jako ředitel realitní kanceláře, zajišťující prodej či pronájem nemovitostí, poskytování komplexního servisu pro klienty i pro realitní makléře a realizace developerských projektů
Martin Svoboda

Martin Svoboda

Obchodní manažer
 • 2 roky zkušeností na manažerské pozici, zodpovědný za řízení týmu a chod pobočky
 • 4 roky jako obchodní manažer pro rodinné domy, se zodpovědností za komunikaci s klienty a projektové řízení zakázek
 • 1 rok jako jednatel stavební firmy

Detailní informace o emisi

EMITENTDalphen Investment s.r.o.
NÁZEV EMISEDalphen 11,0/25
CELKOVÝ OBJEM EMISE9 200 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
11,00% p.a.
ISINCZ0003540403
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.9.2025
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.4.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O SKUPINĚ DALPHEN HOLDING A.S.

Skupina Dalphen se již od svých počátků věnuje oblasti bydlení ve všech směrech, se specializací na komplexní řešení bytových potřeb klientů. Divize Investment se v současné době věnuje nákupu pozemků, jejich přípravěstavbě rezidenčních developerských projektů.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů